Narks, Lrk

3-izb dizajnový, nadčasový dom na predaj, v obci Veľký Grob

Interné ID:
RK-19
Druh:
Domy
Typ domu:
Rodinný dom
Typ:
Predaj
Ulica:
Veľký Grob
Obec:
Veľký Grob
Okres:
Galanta
Kraj:
Trnavský kraj
Plocha pozemku:
500 m2
Zastavaná plocha:
116 m2
Terasa:
áno
187.000,- € vrátane provízie, možnosť HÚ

POPIS DOMU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 3-izbový moderný, dizajnový a veľmi vkusne navrhnutý rodinný dom z roku 2013, o celkovej rozlohe 145 m2, nachádzajúci sa na pozemku o rozlohe 500 m2 v obci Veľký Grob, len 25 min autom zo Zlatých pieskov. Dom je situovaný v bočnej tichej ulici, mimo hlavnú dopravnú trasu. Dom je obklopený krásnou upravenou záhradou. Jedná sa o veľmi detailne, moderne a vkusne pripravený projekt, realizovaný s dôrazom na kvalitu dizajnu a použitých materiálov.

V prízemí domu nájdete vstupnú chodbu, z ktorej je možné prejsť do kúpeľne so sprchovacím kútom spojenú s WC, ďalej do technickej miestnosti a hlavnou časťou prízemnej časti je priestranná obývacia izba prepojená s modernou a vkusnou kuchyňou. Zo vstupnej chodby sa tiež vstupuje do garáže. V technickej miestnosti nájdete okrem technológie na ohrev vody a kúrenie aj priestor na práčku a sušičku. Na prvom poschodí sa nachádza spálňa, kúpeľňa, samostatné WC, šatník a kúpeľňa so štýlovým preskleným sprchovacím kútom, ktorý zároveň sklenenou stenou oddeľuje spálňu od kúpeľne. Na druhom poschodí nájdete samostatnú priestrannú miestnosť, momentálne zariadenú ako herňu, kde nájdete aj odpočinkovú časť. V obývacej izbe sa tiež nachádza východ na vonkajšiu zastrešenú terasu, s krásnym výhľadom do záhrady. Dom sa predáva aj so zariadením vrátane spotrebičov, nábytku, vonkajšieho grilu, záhradného nábytku atď, ktorého cena je 12.000,- EUR a bude pripočítaná k cene domu.

STAV DOMU

Jedná sa o novostavbu z roku 2013, konštrukcia domu je monolitická, v celom dome je podlahové kúrenie, klimatizácia s modernými a vkusnými klimatizačnými jednotkami, okná a dvere sú hliníkové, podlahy tvoria kvalitné dlažby, všetky ovládacie prvky v dome boli vybrané s dôrazom na moderný dizajn a funkčnosť. Schodisko v celom dome je doplnené a presklené zábradlie, čo celý priestor opticky vertikálne prepája a zároveň presvetľuje. Dom poskytuje z každého poschodia nádherný výhľad do vlastnej nádhernej, upravenej záhrady. V dome tiež nájdete moderné a vkusné podhľady, ktoré celkovo dotvárajú jedinečný charakter interiéru a celého domu. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, ktorá napája závlahový systém, k domu prináleží vlastná čistička odpadových vôd, kamerový systém a bezpečnostná zabezpečovací systém.

LOKALITA

Dom je situovaný v obci Veľký Grob, nachádzajúca sa 25 min jazdy autom zo Zlatých pieskov, v tichej bočnej ulici, mimo hlavnej dopravnej trasy.

/ MODERNÝ / DIZAJNOVÝ / KVALITNÝ / NADŠTANDARDNÝ / 3 IZBOVÝ / DOM / PREDAJ / VEĽKÝ GROB / PODLAHOVÉ KÚRENIE / KLIMATIZÁCIA / ZÁVLAHOVÝ SYSTÉM / STUDŇA / VONKAJŠIA TERASA / HERŇA / ZÁHRADA / KAMEROVÝ SYSTÉM / ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM / GARÁŽ /
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Novostavba:
áno
Úžitková plocha:
145 m2
Plocha pozemku:
500 m2
Zastavaná plocha:
116 m2
Počet poschodí:
2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpelní:
2
Klimatizácia:
áno
Voda:
Studňa a vodovod
Zariadenie:
Zariadený
Garáž:
áno
Plyn:
áno
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno

CENA ZAHŔŇA:

  • PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU
  • kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
  • kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom
  • poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti
 
  • kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
  • notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
  • správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,-€
  • realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia
 
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
  • zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
  • bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov
 
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.