Narks, Lrk

5-izbový byt, BA. IV Karlova Ves, ulica Donnerova

850,- €/mesiac
Typ bytu:
5 a viac izbový byt
Typ:
Prenájom
Ulica:
Donnerova
Obec:
Bratislava - Karlova Ves

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom 5-izbový byt v lokalite Bratislava IV. Karlova Ves, ulica Donnerova. Celková plocha je 97 m2 / byt má 89 m2 a LODŽIA 8 m2 / sa nachádza na 3.poschodí v 6-poschodovom ZATEPLENOM bytovom dome s výťahom. Byt má 4 samostatné izby, obývačka je priechodná do kuchyne a do izieb, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, murovaná špajza, šatník, chodba. Byt sa ponúka zariadený nábytkom a spotrebičmi, chladnička, práčka. Byt je voľný od apríla, v cene sú energie. Možnosť prenajať GARÁŽ za príplatok.

STAV BYTU

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii plastové okná, novšia kúpeľňa, v izbách koberce. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený.

Platby

Mesačný nájom vrátane energií je vo výške 850,-eur. Pri podpise zmluvy hradí nájomca v hotovosti: mesačný nájom vo výške 850,-eur, depozit vo výške 850,-eur / vratný po ukončení nájmu /, províziu pre realitnú kanceláriu vo výške nájmu.

LOKALITA

Lokalita s výbornou dostupnosťou do centra, v blízkosti MHD, kompletná občianska vybavenosť.

/ PRENÁJOM / 5-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA IV. KARLOVA VES / ULICA DONNEROVA / 97 m2 / LODŽIA / ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA / ZARIADENÝ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
97 m2
Úžitková plocha:
97 m2
Poschodie:
3
Lodžia:
áno
Lodžia plocha:
8 m2
Počet poschodí:
6
Počet izieb:
5
Počet kúpelní:
1
Zariadenie:
Zariadený
Materiál:
Panel
Zateplený objekt:
áno
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.