Narks, Lrk

Kancelárske priestory, BA II.Ružinov, Nevädzová ul.

Interné ID:
LK-3117
Druh:
Objekty
Typ objektu:
Kancelárske priestory
Typ:
Prenájom
Ulica:
Nevädzová
Obec:
Bratislava - Ružinov
Okres:
Bratislava II
Kraj:
Bratislavský kraj
Celková plocha:
15 m2
Poschodie:
4
7,20 €/m2/mesiac +Energie 4.30 €

POPIS PRIESTORU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom KANCELÁRSKE priestory v administratívnej budove, možnosť prenajatia kancelárií od veľkosti 15 m2 až do 1200 m2 vo vyhľadávanej lokalite Bratislava II. Ružinov na ulici Nevädzova. Kancelárie sú v rôznych veľkostiach od 15 m2, 20 m2, 40 m2, dvoj-kancelárie cca. 40 m2, troj-kancelárie o rozlohe cca 80 m2 až po súbor viacerých kancelárii o rozlohe 120 m2 až 200 m2. Je možnosť ich variabilne prispôsobiť potrebám klienta, nakoľko sú aj nepriechodné aj priechodné. Možné je vytvoriť aj uzavreté celky až do cca. 1200 m2 prípadne možnosť prenajať celé poschodie.

STAV PRIESTORU

Kancelárie sa nachádzajú v zrekonštruovanej budove, plastové okná, nové koberce, nové rozvody elektriny, klimatizácia. Na každom poschodí toalety. Budova je s vlastnou RECEPCIOU, 24 hodinovou strážnou službou s vnútorným aj vonkajším KAMEROVÝM systémom. Vstup do budovy 24 hodín denne -7 dní v týždni. Na prízemí sa nachádza samoobslužná jedáleň s bufetom. V budove je možné využívať aj poštové služby, poštový priečinok, upratovanie. Možnosť prenajatia PARKOVACÍCH státí v podzemnej garáži.

Momentálne voľné kancelárie:
1 posch.
kancelária o rozlohe 18,42 m2
2. posch.
kancelária o rozlohe 44,7 m2 s malým skladom
dvojkancelária o rozlohe 22,4 m2
trojkancelária priechodná aj s malou predsienkou o rozlohe 56,40 m2

Platby

Nájomné je vo výške 7,20 eur ( kancelárie s klimatizáciou 8,20,- eur ) za m2 na mesiac plus 4,30 eur energie za m2 na mesiac. Pri podpise zmluvy záujemca hradí trojmesačné nájomné vopred.

LOKALITA

Budova sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou v blízkosti OC Retro, kompletná občianska vybavenosť.

/ KANCELÁRIE / PRENÁJOM / BRATISLAVA II. RUŽINOV / NEVADZOVA ULICA / PO REKONŠTRUKCII /
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Cena za energie:
4.30 €/mesiac
Stav:
Po rekonštrukcii
Celková plocha:
15 m2
Úžitková plocha:
15 m2
Počet poschodí:
5
Počet izieb:
70
Počet kúpelní:
1
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
El. napätie:
230V
Voda:
Verejný vodovod
Zariadenie:
Nezariadený
Kanalizácia:
áno
Internet:
Mikrovlnné spojenie
Materiál:
Panel
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.