Narks, Lrk

Štúdio, Bratislava III. Nové Mesto, Pluhová ulica

Interné ID:
P01
Druh:
Byty
Typ bytu:
Garsónka
Typ:
Prenájom
Ulica:
Pluhová
Obec:
Bratislava - Nové Mesto
Okres:
Bratislava III
Kraj:
Bratislavský kraj
Celková plocha:
23 m2
390,- €/mesiac

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom štúdio o celkovej rozlohe 23 m2 v lokalite Bratislava III. Nové Mesto, Pluhová ulica. Štúdio sa nachádza v 2-podlažnom rodinnom dome na prízemí. Samozrejmosťou je samostatná kúpelňa s WC. Parkovanie je verejné bezproblémové.

STAV BYTU

Štúdio ponúkame na prenájom zariadené, nájdete v ňom kuchynskú linku s chladničkou a dvojplatničkou. K dispozícií je rozťahovacia pohovka, šatníková skriňa, komoda, štýlové stolovanie pre dve osoby, konferenčný stolík a ratanová taburetka. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa s WC so sprchovacím kútom, umývadlom a predprípravou na práčku. V rámci chodby v spoločných priestoroch je dispozícií jedna práčka na využívanie obyvateľom domu. Štúdio je k dispozícií ihneď pre jednu osobu, zaparkujete priamo pred domom bez väčších problémov.

Platby

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačný nájom s energiami KTV a internetom 390,- euro + vratný depozit 300,- euro + províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 400,- euro.

LOKALITA

Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dobrú dostupnosť na MHD do 5 min pešo, neďaleko sa nachádza nákupné centrum POLUS, McDonalds, jazero KUCHAJDA kde nájdete množstvo športového a relaxačného vyžitia. Jedná sa o veľmi tiché a kľudné bývanie v rodinnom dome v prostredí širšieho centra hlavného mesta.

/ ŠTÚDIO / BRATISLAVA III. NOVÉ MESTO / PLUHOVA ULICA / TEHLA / NOVOSTAVBA / ZARIADENÉ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Novostavba:
áno
Celková plocha:
23 m2
Úžitková plocha:
23 m2
Poschodie:
Prízemie
Počet poschodí:
2
Počet izieb:
1
Kúpeľňa:
Sprchovací kút
Počet kúpelní:
1
Energetický certifikát:
A
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
Verejné
Zariadenie:
Zariadený
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa plocha:
6 m2
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.