spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

2-izbový byt, SKY PARK, VÝHĽAD, 22.p., BA I., Čulenova ul.

900,- €/mesiac +Energie 190,- €
Typ bytu:
2-izbový byt
Typ:
Prenájom
Ulica:
Čulenova
Obec:
Bratislava-Staré Mesto

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka s dostupnosťou ihneď na prenájom NOVÝ 2-izbový byt v novostavbe SKY PARK, v lokalite Bratislava I. Staré Mesto, ulica Čulenova – veža 1. Byt sa nachádza na 22. POSCHODÍ z 30 a má celkovú podlahovú plochu 55 m2 (byt 50 m2, lodžia 5 m2). Je samozrejme KLIMATIZOVANÝ. Byt má NÁDHERNÝ VÝHĽAD na celé Staré Mesto, Dunaj a Rakúsko. K bytu prináleží aj pivnica v suteréne budovy, s výmerou 2,5 m2 a vlastné parkovacie miesto v monitorovanej podzemnej GARÁŽI (doplatok 100 eur/mes). Na prízemí sa nachádza recepcia s 24 hodinovou prevádzkou a strážnou službou. Okolo domu je veľmi pekné, upravené prostredie, trávniky, zeleň, kaviarne a rôzne služby, vrátane kaderníctva. Len pre obyvateľov domu je k dispozícii panoramatická vyhliadková terasa na najvyššom podlaží. Ideálna orientácia na juhozápad. Byt je pre max. 2 osoby, bez detí a domácich zvierat.

STAV BYTU

Čerstvo dokončený byt, ešte NEBOL OBÝVANÝ. Interiér bytu realizovaný cez DIZAJNÉRSKE štúdio. Všetok nábytok robený NA MIERU, drevené obloženie stien v obývacej izbe. Zabudované spotrebiče BOSCH – rúra, práčka, chladnička, mraznička, umývačka riadu. Nový UHD TV LG.

Platby

Cena prenájmu je 900 eur + 190 eur energie, internet a káblová televízia. Parkovacie miesto v garáži 100 eur. Vratná zábezpeka vo výške jednomesačného nájmu a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 300,- EUR.

LOKALITA

Novostavba SKY PARK je situovaná v jednej z najprestížnejších lokalít, na kraji Starého Mesta, v susedstve nového komplexu Nivy, obchodného centra Eurovea s jeho relaxačnou pobrežnou promenádou a zároveň s rýchlym napojením na diaľnicu, či do centra mesta. Na prízemí tejto a susedných veží sa nachádzajú rôzne obchody a služby, vrátane potravín a lekárne.

/ 2-IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA I. / STARÉ MESTO / NOVOSTAVBA / SKY PARK / ČULENOVA / LODŽIA / KLIMATIZÁCIA / GARÁŽ / PIVNICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
Novostavba
Celková plocha:
50 m2
Úžitková plocha:
50 m2
Poschodie:
22
Loggia plocha:
5 m2
Loggia:
áno
Počet podlaží:
30
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
Vaňa
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
Zariadenie:
Zariadený
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
áno
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
2.5 m2