Narks, Lrk

Osobná stránka makléra

Mgr. Peter Herka Narks, Lrk

Mgr. Peter Herka

licencovaný realitný maklér
lrm  narks 

Ponuka makléra

Certifikáty a ocenenia

Referencie

5-izb.byt, LODŽIA, KLÍMA, BA IV. Karlova Ves, Nábělkova

Predaj * BYT

Bratislava IV - Bratislava - Karlova Ves

Nábělkova, 94.21 m2

V piatok to bol týždeň, čo bývame. Ďakujeme za sprostredkovanie nášho nového domova a za všetko. Prajeme ešte veľa úspechov :) Linda V.
REZERVOVANÝ 1-izb. byt, BA V., Jankolova ulica

Predaj * BYT

Bratislava V - Bratislava - Petržalka

Jankolova, 36.73 m2

Vážený pán magister, veľmi pekne Vám ďakujem za spoluprácu pri realizácii predaja bytu. Prajem Vám a aj vašim kolegom všetko dobré. Určite vás rád odporučím mojim známym v prípade, že budú potrebovať profesionálne služby v tejto oblasti. MUDr. Milan B.
3-izb. byt v pôvodnom stave, BA III. Rača, Kadnárova ul.

Predaj * BYT

Bratislava III - Bratislava - Rača

Kadnárova, 60 m2

Chcem poďakovať realitnej kancelárii za profesionálny prístup a osobitne maklérovi Petrovi Herkovi za nadštandardnú spoluprácu počas sprostredkovania predaja nášho bytu, ako aj pri jeho samotnom predaji. Svojím prístupom ste si získali našu plnú dôveru a spokojne Vás budeme odporúčať aj našim priateľom. Dušan H.

 
Veľký 2-izbový byt v Starom Meste, BA I. ul. Šoltésovej

Predaj * BYT

Bratislava I - Bratislava - Staré Mesto

Šoltésovej, 62.26 m2

Ďakujeme pán Herka veľmi pekne za Vaše nadštandardné služby, vieme, že ste urobili veľa vecí nad rámec toho, čo ste museli a sme Vám za to vďační. Najmä Vaše návrhy dorobenia kuchyne a obývačky asi dosť pomohli pri predaji a rozhodnutí záujemcov. Radi sa na Vás obrátime aj v budúcnosti a odporučíme priateľom. Prajeme všetko dobré. Gabriel P.

3,5-izb. byt, BA III, Nové Mesto,Škultétyho ulica

Prenájom * BYT

Bratislava III - Bratislava - Nové Mesto

Škultétyho, 80 m2

Profesionálny prístup. Axis využívam opakovane a som stále spokojný. Rastislav Š.

Garzónka v centre s výhľadom na hrad, BA I., Zochova

Prenájom * BYT

Bratislava I - Bratislava - Staré Mesto

Zochova, 34.7 m2

Mám tú česť poznať makléra Petra Herku, ktorý mi už viac krát pomohol s prenájmom môjho bytu. Jeho profesionálny prístup, disponibilita, ochota a všestranná pomoc sú príkladom, ako má pracovať úspešný maklér. Vrelo ho doporučujem všetkým! Má môj obdiv a úprimné ďakujem! Danka D.A.

 
2-izbový byt, Bratislava III. Rača, ul. Kadnárova

Predaj * BYT

Bratislava III - Bratislava - Rača

Kadnárova, 54 m2

Urobili ste perfektnú prácu, ukázala som to aj manželovi, bol prekvapený kvalitou. Úprimne, mám pocit, že sa pracovne ešte „stretneme“. Vy (a ešte jedna pani) ste ma prácou a profesionálnym prístupom pozitívne prekvapil. Vaša práca ide presne smerom, aký si predstavujem v rámci smerovania predaja/prenájmu nehnuteľnosti. Mirka B.

spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.