Narks, Lrk

Prečo predávať cez realitnú kanceláriu

Pozrite, čo všetko pre vás realitná kancelária urobí a ako vám zjednoduší život:

 
Znalosť trhu

Znalosť trhu

Ak si najmete realitného makléra, nemusíte vedieť nič o predávaní či kupovaní nehnuteľnosti. Makléri sú v teréne každý deň a majú množstvo skúseností a vynikajúci prehľad o aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami. Absolvujú pravidelné školenia, neustále sa vzdelávajú v novinkách v oblasti legislatívy a používajú inovatívne spôsoby predaja.

 
Ohodnotenie nehnuteľnosti

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Jednou z hlavných úloh realitného makléra je správne stanoviť predajnú cenu a stratégiu predaja. Realitní makléri majú prístup k aktuálnym informáciám o predajoch podobných nehnuteľností a tiež vedia určiť výšku záujmu o kúpu v danej lokalite a v danom čase.

 
Viac pohodlia

Viac pohodlia

Realitný maklér komunikuje so záujemcom o kúpu vašej nehnuteľnosti, dohodne s nimi stretnutia a buď bez vás alebo vo vašej prítomnosti vykonáva obhliadky. Žiadne zdvíhanie telefónov, odpisovanie na emaily, zodpovedanie mnohých otázok a hľadanie voľných termínov. Vy sa môžete pokojne venovať svojej práci, rodine, alebo koníčkom.

 
Investuje do inzercie

Investuje do inzercie

Dobrý realitný maklér bude propagovať vašu nehnuteľnosť a urobí všetko pre to, aby sa dostala k čo najväčšiemu počtu potencionálnych záujemcov o kúpu. Na základe obhliadky vytvorí príťažlivý popis nehnuteľnosti, vyhotoví profesionálne fotografie a navrhne ako pripraviť nehnuteľnosť na obhliadku.

 
Vyjednáva za vás

Vyjednáva za vás

Ak chcete predať svoju nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu, najmite si realitného makléra. Realitný maklér svojimi skúsenosťami dokáže vyjednávať o cene bez toho, aby potencionálneho kupujúceho odradil a ušetrí vás od mnohých nepríjemných situácií.

 
Predajte bez rizika

Predajte bez rizika

Ak má realitná kancelária licenciu NARKS, máte istotu, že ide o skutočných profesionálov, ktorí musia konať v najlepšom záujme klienta. Zmluvy pripravované právnikom sú zárukou toho aby celý obchod prebehol bezpečne, korektne a bez komplikácii. Maklér na základe skúseností dokáže predvídať alebo upozorniť na prípadné riziká spojené s predajom.

 
Žiadne papierovanie

Žiadne papierovanie

Skúsený maklér sa postará o kompletnú administratívu pri predaji vašej nehnuteľnosti. Od prípravy množstva potrebných dokladov pred predajom, cez vypracovanie zmlúv, kataster až po odovzdanie nehnuteľnosti.

 
Udržuje a rozvíja vzťahy so svojimi klientmi

Udržuje a rozvíja vzťahy so svojimi klientmi

Základom maklérovho úspechu a rozvíjania kariéry v nehnuteľnostiach sú referencie. Pozrite si jeho webovú stránku. Pozrite si ako s ním boli spokojní predchádzajúci klienti.

 
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.