spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

Prečo spolupracovať s Axis real

Pozrite, čo všetko pre vás realitná kancelária urobí a ako vám zjednoduší život:

 
 
Znalosť trhu

Dokonale poznáme realitný trh

Vy nemusíte vedieť o predávaní, kupovaní alebo prenájme nehnuteľností nič. Naši makléri sú v teréne každý deň, majú množstvo skúseností a vynikajúci prehľad o aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami. Absolvujú pravidelné školenia, neustále sa vzdelávajú, sledujú novinky v oblasti legislatívy a používajú inovatívne spôsoby predaja a prenájmu.

 
Ohodnotenie nehnuteľnosti

Vieme, aká je aktuálna cena Vašej nehnuteľnosti

Jednou z hlavných úloh realitného makléra je správne stanoviť cenu a stratégiu. Vďaka tomu, že máme prístup k aktuálnym informáciám o predajoch a prenájmoch nehnuteľností, vieme presne určiť, s akou maximálnou cenou môžete v danom čase a danej lokalite počítať.

 
Viac pohodlia

Prinášame Vám viac komfortu

Postaráme sa o komunikáciu so záujemcami pri kúpe alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti aj o obhliadky (buď bez Vás, alebo vo Vašej prítomnosti). S naším servisom nemusíte riešiť žiadne zdvíhanie telefónov, odpisovanie na emaily, odpovedanie na otázky a hľadanie voľných termínov. Môžete sa pokojne venovať svojej práci, rodine alebo koníčkom.

 
Investuje do inzercie

Vašu nehnuteľnosť uvidia všetci

Urobíme všetko pre to, aby sme ponuku Vašej nehnuteľnosti dostali k čo najväčšiemu počtu potenciálnych záujemcov o kúpu alebo prenájom. Na základe obhliadky vytvoríme príťažlivý popis, profesionálne fotografie aj návrh, ako pripraviť nehnuteľnosť na obhliadku tak, aby pôsobila čo najatraktívnejšie.

 
Vyjednáva za vás

Vyjednávame za vás

Vieme, ako predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu. Dokážeme vyjednávať o cene bez toho, aby sme potenciálneho záujemcu odradili a ochránili Vás pred mnohými nepríjemnými situáciami.

 
Predajte bez rizika

S nami neriskujete

Naša realitná kancelária má licenciu NARKS a vy máte istotu, že sa o Vás postarajú skutoční profesionáli, ktorí konajú vo Vašom najlepšom záujme. Vieme predvídať a upozorniť na prípadné riziká spojené s predajom alebo prenájmom. Ďalšou zárukou bezpečného, korektného a nekomplikovaného obchodu sú zmluvy pripravované skúseným právnikom.

 
Žiadne papierovanie

Zbavíme Vás papierovania

Postaráme sa o kompletnú administratívu. Od prípravy množstva potrebných dokladov cez vypracovanie zmlúv, kataster až po odovzdanie nehnuteľnosti.

 
Udržuje a rozvíja vzťahy so svojimi klientmi

Naším najlepším odporúčaním sú spokojní klienti

Navštívte našu stránku "Referencie" a zistite, čo hovoria naši zákazníci.