We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

Rent Double-studio, Double-studio, Šustekova, Bratislava - Petržalka,

Rent | Double-studio | total area: 51 m2
Bratislava-Petržalka
street: Šustekova
590 €/month +Utilities 180 €

FLAT DESCRIPTION

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ZP

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kompletne zariadenú KLIMATIZOVANÚ 2-garsónku s DVOMI LODŽIAMI vo vyhľadávanej lokalite Bratislava V. Petržalka. Byt má celkovú výmeru 51 m² (byt 42 m² + 2x lodžia každá 4,50 m²) a nachádza sa na 10-tom poschodí v zateplenom bytovom dome s novými výťahmi, kamerovým systémom a vstupom na magnetický čip. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej izby s výstupom na lodžiu, samostatnej kuchyne s jedálenským priestorom a výstupom na lodžiu, kúpeľne spojenej s WC. Byt je voľný od 1.10.2025 a vhodný maximálne pre dve osoby, nefajčiarov bez domácich zvierat.

STAV BYTU:
Byt je po staršej rekonštrukcii a prenajíma sa kompletne zariadený. Obývacia izba: rozkladacia sedačka, klimatizácia, sektorový obývačkový nábytok a SMART TV.
Kuchyňa: priestranná kuchynská linka v tvare U, jedálenské sedenie pre 4 osoby, rozkladacia sedačka, umývačka riadu, varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a množstvo úložného priestoru. Z kuchyne je priamy výstup na lodžiu.
Kúpeľňa: sprchovací kút, WC a automatická práčka.

Unikátnou výhodou sú dve priestranné lodžie s jedinečným výhľadom na celú panorámu symbolov Bratislavy – Most SNP, Bratislavský hrad, Slavín, Kamzík.

VÝHODY:
❶ Dve priestranné lodžie
❷ Byt kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov
❸ Klimatizácia a SMART TV
❹ Výborná lokalita pri Poliklinike Šustekova
❺ Nádherný výhľad na panorámu mesta

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí: mesačný nájom vrátane energií internetu a TV pre jednu osobu 770,- eur + 20,- eur ďalšia osoba, vratná kaucia vo výške jednomesačného nájmu, provízia pre realitnú kanceláriu vo výške polovice mesačného nájmu. Byt je vhodný pre maximálne 2 pracujúce osoby nefajčiarov bez domácich zvierat.

LOKALITA:
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti Petržalky s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. V blízkosti sa nachádza Poliklinika Šustekova, LIDL, potraviny, reštaurácie, kaviarne, lekáreň, či ďalšie služby. Výborná je aj dopravná dostupnosť – v blízkosti sú zastávky električky a autobusov, ako aj napojenie na diaľničný obchvat. Do centra mesta sa dostanete za pár minút.

Táto lokalita je ideálna pre mestských ľudí, ktorí hľadajú moderné bývanie s panoramatickým výhľadom na Bratislavu a kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah.

/ 2 – GARSÓNKA / KOMPLETNE ZARIADENÁ / KLIMATIZÁCIA / 2x LODŽIA / PANORAMATICKÝ VÝHĽAD / REKONŠTRUKCIA / PRENÁJOM / BRATISLAVA / PETRŽALKA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis Real.

Type:
reconstructed
Total area:
51 m2
Floor:
12
Loggia area:
4.5 m2
Loggia:
yes
Number of floors:
10
Number of rooms:
2
Bathroom:
shower
Number of bathrooms:
1
Elevator:
yes
Air condition:
yes
Cable TV:
yes
Parking:
public
Furnishing:
furnished
Internet:
optics
Built from:
rack
Insulated object:
yes
Heating:
central
WE WILL BE HAPPY TO ADVISE YOU

Contact form