Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Axis real

Garancia bezpečnosti

Členstvo v NARKS/licencovaná realitná kancelária

V prípade, že hľadáte spoľahlivú realitnú kanceláriu, sme presvedčení, že ste tu správne. Naše riadne členstvo v NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska) je jedným z dôvodov, prečo by ste mali zvážiť spoluprácu práve s nami. Tento prestížny spolok združuje len najlepšie realitné kancelárie na Slovensku, ktoré spĺňajú vysoké kritéria kvality a etiky.

Členstvo v NARKS je pre našu kanceláriu zárukou kvality a profesionality. Sme si vedomí svojich povinností a zodpovedností voči našim klientom a snažíme sa im poskytnúť najlepšiu možnú službu. Toto členstvo je pre nás dôležité, pretože nám umožňuje získať prístup k odborným znalostiam a skúsenostiam ostatných členov asociácie a zároveň nás zaväzuje k dodržiavaniu vysokých etických štandardov v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Ako riadny člen NARKS sa zaväzujeme k profesionálnemu a etickému správaniu sa voči našim klientom a kolegom a snažíme sa poskytovať kvalitné služby a poradenstvo v oblasti predaja nehnuteľností.

CEPI

Naša realitná kancelária je členom Európskej Asociácie realitných profesionálov CEPI.

Ako členovia tejto prestížnej asociácie sa zaväzujeme k dodržiavaniu vysokých štandardov etiky a profesionality v oblasti realít. Veríme, že táto spolupráca nám umožňuje poskytovať našim klientom ešte lepšie služby.

Taktiež sa tešíme z možnosti zdieľať naše skúsenosti a vedomosti s ostatnými členmi CEPI a zúčastňovať sa rôznych vzdelávacích aktivít, ktoré nám pomáhajú v našej práci.

Člen garančného fondu

Garančný fond NARKS chráni klientov členských realitných kancelárií Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Jeho hlavným cieľom je ochrana a presadzovanie práv a právom chránených záujmov klientov členov NARKS.

Garančný fond sa použije v tých prípadoch, keď orgány NARKS zistia pochybenie v postupe členskej realitnej kancelárie z čoho vyplývajú finančné pohľadávky klienta voči nej a realitná kancelária si i napriek výzve na nápravu nesplní svoje záväzky voči klientovi. NARKS potom odškodní klienta namiesto svojho člena v odôvodnených prípadoch. Prevezme bremeno pohľadávky voči členovi na seba, čím uľahčí a urýchli celý proces a bude ďalej prípad riešiť interne. Pohľadávky klienta členskej realitnej kancelárie budú uhradené. Podľa štatútu Garančného fondu je možné uplatniť si nárok na odškodnenie na základe zmluvných podmienok obchodného prípadu, pričom maximálna výška garancie pohľadávky pre klienta na jeden obchodný prípad je 5000 eur.

Etický kódex NARKS

Ako člen Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) sme sa zaviazali dodržiavať Etický kódex NARKS, ktorý stanovuje zásady správania sa a profesionálnych povinností pre pracovníkov v oblasti realít.

Sme si vedomí toho, že etické správanie je základom našej profesionality a dôvery, ktorú nám prejavujú naši klienti. Veríme, že etické správanie je neoddeliteľnou súčasťou našej práce a že vždy musíme konať v súlade s pravidlami a zásadami, ktoré sú stanovené v etickom kódexe NARKS. Vždy sa snažíme chrániť zdravie a dobro našich klientov, zabezpečiť ich dôstojnosť a súkromie a zároveň konať v súlade so svojimi profesionálnymi povinnosťami. Sme si vedomí toho, že etické správanie je kľúčové pre dôveru, ktorú nám prejavujú naši klienti a pre našu úspešnosť v predaji a prenájme nehnuteľností. Preto sa vždy snažíme konať v súlade s etickým kódexom NARKS a poskytovať našim klientom kvalitné a profesionálne poradenstvo.

Poistenie zodpovednosti za škodu

Naša realitná kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti.

Toto poistenie nám pomáha chrániť našich klientov a zároveň zabezpečuje, že ak by došlo k škode, ktorú by sme mali znášať zodpovednosť, budeme mať finančné prostriedky na jej vyplatenie. Vďaka tomuto poisteniu môžeme našim klientom poskytovať pokoj a istotu, že sa môžu na nás spoľahnúť v prípade, že by došlo k akýmkoľvek škodám alebo škodám, ktoré by mohli vzniknúť v súvislosti s našimi službami. Veríme, že týmto poistením zodpovednosti za škodu poskytujeme našim klientom dostatočnú ochranu a zároveň im umožňujeme cítiť sa v bezpečí a dôveryhodní pri našich službách. Tiež veríme, že týmto poistením zvyšujeme našu transparentnosť a zodpovednosť voči našim klientom.

Garancia 100% povolenia vkladu vlastníckeho práva (záruka kvality)

S nami neriskujete. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a množstvu zrealizovaných obchodov vieme predvídať a upozorniť na prípadné riziká spojené s predajom alebo prenájmom. Garantujeme Vám bezpečný prevod nehnuteľnosti a úhradu kúpnej ceny prostredníctvom bankových vinkulácií alebo notárskych úschov.

Naša realitná kancelária poskytuje 100% garanciu povolenia vkladu vlastníckeho práva. To znamená, že ak si cez nás kúpite nehnuteľnosť, môžete si byť úplne istí, že vklad vlastníckeho práva bude povolený a vy budete môcť nehnuteľnosť plne vlastniť. Veríme, že táto garancia Vám prinesie pokoj a istotu pri nákupe nehnuteľnosti a pomôže Vám sa vyhnúť rizikám súvisiacim s vkladom vlastníckeho práva. Naši odborníci sa postarajú o všetky potrebné dokumenty a zabezpečia, aby všetko prebehlo hladko a bez problémov. Túto garanciu povolenia vkladu vlastníckeho práva ponúkame ako jednu z mnohých výhod, ktoré naša realitná kancelária ponúka svojim zákazníkom. Veríme, že táto služba prispeje k Vašej spokojnosti a budeme sa tešiť na spoluprácu s Vami.