Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
PROFESIONÁLI V REALITÁCH

Prečo exkluzivita

Čo je exkluzivita?

Čo je exkluzivita?

Exkluzivita znamená, že zveríte predaj nehnuteľnosti výhradne jednej realitnej kancelárii. Pridelený maklér zastreší celý predaj. Pomôže Vám správne stanoviť predajnú cenu, vyhotoví profesionálne fotografie, zabezpečí inzerciu, vykoná obhliadky, vyhľadá najlepšieho kupujúceho a dotiahne obchod až do úspešného odovzdania bytu.

 

 

Nebojte sa exkluzivity

Nebojte sa exkluzivity

Každý vlastník chce predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu a podľa možnosti v  čo najkratšom čase. Tento proces nie je jednoduchý a prináša množstvo nástrah. Aj preto v súčasnosti čoraz viac klientov vyhľadáva profesionálnych realitných maklérov, pričom uprednostňujú exkluzívnu spoluprácu. Zistite aj vy, prečo je výhodné obrátiť sa na jedného skúseného realitného makléra.

 

 

Prečo je menej viac

Prečo je menej viac

Väčšina kancelárií využíva rovnaké inzertné portály. Ak si vyberiete viacero kancelárií, stane sa, že sa Vaša nehnuteľnosť zobrazí na rovnakých portáloch v rôznych verziách. Jednotlivé kancelárie si nastavujú rôzne ceny, udávajú nepresné údaje, takže kupujúci ľahko nadobudne dojem, že nehnuteľnosť je nepredajná a nikto o ňu nemá záujem. Vy v takejto zmätočnej situácii časom stratíte prehľad o tom, kto vlastne Vašu nehnuteľnosť ponúka. Takýto spôsob predaja pôsobí neprofesionálne a nehnuteľnosť značne znehodnocuje.

Skúsený maklér Vám zarobí oveľa viac

Skúsený maklér Vám zarobí oveľa viac

Ak sa rozhodnete pre exkluzívnu spoluprácu, maklér sa bude snažiť predať Vašu nehnuteľnosť za čo najlepších podmienok. Od výšky konečnej sumy sa totiž odvíja aj jeho provízia. Skúsený realitný maklér dokáže vzbudiť záujem viacerých klientov, ktorí následne bojujú o to, aby nehnuteľnosť získali a sú ochotní i čo - to prihodiť.

Nenastane teda situácia, že sa o nehnuteľnosť bijú desiatky maklérov, ktorí sa naopak snažia cenu znížiť, aby ju predali čo najskôr práve oni.

Nemusíte sa obávať ani o to, že sa ukrátite o klientov iných kancelárií. Realitná kancelária, ktorá má Vašu nehnuteľnosť v exkluzívnej ponuke, spolupracuje i s ostatnými kanceláriami a využíva všetky možnosti nájsť vhodného kupujúceho

Ušetríte množstvo času a starostí

Ušetríte množstvo času a starostí

Exkluzivita ponúka i ďalšie plus – ste v kontakte len s jedným maklérom. Ten dokonale pozná Vašu nehnuteľnosť aj Vaše očakávania. Zabezpečí všetky obhliadky, vybaví kompletnú agendu a komunikujete výhradne s ním. Vôbec nemusíte riešiť ďalších maklérov a záujemcov.

Náš tip: Pokiaľ v nehnuteľnosti nebývate, kľúče od nej zverte maklérovi. Tým pádom nemusíte strácať čas s obhliadkami.

Podmienky spolupráce si jasne dohodnete

Podmienky spolupráce si jasne dohodnete

Ak sa rozhodnete uzavrieť exkluzivitu, je len a len na Vás, na aký čas ju podpíšete. Môžete sa dohodnúť na mesiac či tri, seriózny realitný maklér Vás netlačí do niečoho, čo sami nechcete. V zmluve si dohodnete aj podmienky spolupráce a výšku provízie.

V súčasnosti čoraz viac klientov vyhľadáva realitných maklérov, pričom uprednostňujú exkluzívnu spoluprácu. Keď Vám maklér dôkladne vysvetlí jej výhody a zodpovie všetky Vaše otázky, nemáte dôvod váhať.