Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
AXIS REAL

Zrealizované projekty

Naša realitná kancelária má bohaté skúsenosti s predajom developerských projektov. V priebehu rokov sme úspešne zrealizovali predaj viacerých developerských projektov, vrátane bytových komplexov a rodinných domov. Sme hrdí na to, že sme dokázali pomôcť našim klientom predať ich developerské projekty za výhodné ceny a v krátkom čase. Náš vysoko kvalifikovaný tím realitných maklérov je schopný poskytnúť komplexný servis od prvého kontaktu s klientom až po úspešný predaj nehnuteľnosti. Veríme, že naše skúsenosti a úspechy v oblasti predaja developerských projektov sú dôkazom našej profesionality a schopnosti pomôcť našim klientom dosiahnuť ich ciele. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá vám pomôže predať vaše developerské projekty, sme tu pre vás.
Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

Bytový dom ALBERO (44 bytov), realizácia v roku 2015-2016
BRATISLAVA V. PETRŽALKA, BOSÁKOVÁ ULICA.

Bytový dom ALBERO (44 bytov), realizácia v roku 2015-2016

Bytový dom ALBERO má 9 podlaží, na ktorých je spolu 44 bytov, z toho dva exkluzívne strešné mezonety s veľkou terasou. Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory, v suteréne pivničné kobky a technické priestory. K bytovému domu patrí 89 parkovacích miest, z ktorých 25 sa nachádza na povrchu a 64 v podzemnej garáži.

Rodinné domy HRACHOVÁ (9 domov), realizácia v roku 2015
Bratislava II. Ružinov, Hrachová ulica.

Rodinné domy HRACHOVÁ (9 domov), realizácia v roku 2015

Dvojpodlažné rodinné domy v radovej zástavbe so záhradkou a garážou. Architektúra rodinných domov je nadčasová a prináša do mesta aj kúsok prírody v podobe malej záhradky, na ktorú sa vstupuje z terasy. Ku každému rodinnému domu patrí ešte ďalšie vyhradené státie pre osobné auto na komunikácii pred domami, ktorá je už súčasťou uzavretého areálu.

Byty Hruškova (9 bytov), realizácia v roku 2015
Bratislava III. Rača, Hrušková ulica.

Byty Hruškova (9 bytov), realizácia v roku 2015

Byty s lodžiami, prípadne terasami a parkovacími miestami. Byty sa nachádzajú na v tehlovom, zateplenom bytovom dome kde sú spolu v každom dome len 3 byty. Celý areál je novo oplotený betónovým plotom, vstup je riešený cez posuvnú bránu na čip.

Bytový dom MULINO (53 bytov), realizácia v roku 2013
Bratislava II. Ružinov, Hraničná ulica.

Bytový dom MULINO (53 bytov), realizácia v roku 2013

Bytový dom „MULINO“ ponúka 53 moderne riešených bytov. Ku každému bytu prislúcha balkón prípadne terasa a pivničná kobka. Bytový dom má jedno podzemné podlažie a sedem nadzemných podlaží. V suteréne sú garážové parkovacie státia pre 42 osobných automobilov a skladové priestory.

Byty PRIEHRADNÁ (8 bytov), realizácia v roku 2013
Bratislava II. Vrakuňa, Priehradná ulica.

Byty PRIEHRADNÁ (8 bytov), realizácia v roku 2013

V objekte sú 2 bytové domy v každom dome sú 4 byty. V zadnej časti objektu sa nachádzajú dva rodinné domy. Ku každému bytu je k dispozícii parkovacie miesto. Vjazd do objektu je riešený posuvnou elektrickou bránou.

Bytový dom ZÁVODNÁ (12 bytov), realizácia v roku 2012
Bratislava II. Podunajské Biskupice, Závodná ulica.

Bytový dom ZÁVODNÁ (12 bytov), realizácia v roku 2012

2 a 3 - izbové byty v uzavretom areáli s parkovacími miestami. Dom sa nachádza v slepej tichej ulici. Na prízemí sú byty s predzáhradkami s pocitom bývania ako v rodinnom dome, byty na poschodiach majú balkón.

Bytový dom FAMILY HOUSE (23 bytov), realizácia v roku 2010
Bratislava II. Trnávka, Vrútocká ulica.

Bytový dom FAMILY HOUSE (23 bytov), realizácia v roku 2010

Najvyššia časť členitého domu dosiahla šesť nadzemných podlaží, postupne sa dom znižuje k tretiemu podlažiu. Ponúka spolu 23 bytov s priestrannou terasou alebo balkónom. Prvé nadzemné podlažie ponúka občiansku vybavenosť a obchodné priestory. K bytom patria garážové miesta v podzemnom podlaží alebo parkovacie miesto vedľa domu.