Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
AXIS REAL

Referencie

V našej realitnej kancelárii si veľmi vážime každú referenciu od našich spokojných klientov.
Sme radi, že sme mohli pomôcť s hľadaním nového domova alebo s predajom/prenájmom vašej nehnuteľnosti.
Vaše spätné väzby nám pomáhajú zlepšovať naše služby a poskytovať ešte lepšiu starostlivosť o našich klientov.

Ďakujeme vám za vašu dôveru v našu kanceláriu

 

30582
 Útulný 3-izb. byt s LODŽIOU a PIVNICOU, Mlynarovičova ul.

Môžem iba odporúčať!!! Ďakujem veľmi pekne celej spoločnosti Axis real a najmä p. Capkovej za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. V dnešnej dobe sa málokedy stretneme s takýmto príjemným, ľudským, chápavým a aj profesionálnym prístupom. Ďakujem ešte raz veľmi pekne za všetko a prajem veľa úspechov :-)

Michaela E.

30442
  Svetlý TEHLOVÝ 1-izbový byt, BA II. Vrakuňa, Píniová ul.

Ďakujem, robíte to úžasne... ten byt je WOW :) Nepíšem to preto, lebo je môj, ale normálne by som sa chcela sťahovať!

Zuzana Sz.

30433
 MODERNÝ RODINNÝ DOM, Ul. M. Urbana, Senec

Rád by som ocenil a vyjadril maximálnu spokojnosť pri sprostredkovaní kúpy domu. Osobitne pánovi Ing. Síglovi za jeho profesionalitu a ľudský prístup. Všetko prebehlo rýchlo a hladko bez akýchkoľvek problémom. AXIS REAL vrelo doporučujem.

Radoslav B.

30339
REZERVOVANÁ | 2-garsónka V PÔVODNOM STAVE, LODŽIA, CHORVÁTSKE RAMENO

Úplná spokojnosť. Ústretovosť a profesionálne jednanie maklérky.

Lubomír S.

Bola som veľmi spokojná s poskytnutými službami. Predaj bytu som riešila s pani Gotsch. Oceňujem jej profesionálne a zároveň príjemné vystupovanie a proaktívnu komunikáciu, vďaka ktorej prebehol celý proces rýchlo a bezproblémovo.

Júlia B.
30327
 Slnečný 2-izb. byt, PARKING, LODŽIA, NOVOSTAVBA PLATAN

Dobrý deň prajem, s Vašimi službami som bol veľmi spokojný. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem. Ak budem o niekom vedieť, určite ho odporučím na Vás.

Jaromír M.

30289
 3-izbový byt so záhradou, Miloslavov - Alžbetin dvor

Mám veľmi dobrú skúsenosť spolupráce s pánom Siglom. Všetko vybavil pre maximálnu spokojnosť: obhliadky, zmeny zmluvy, všetky potrebné papiere a dohody. Ďakujem veľmi pekne!

Ivan R.

30205
 1,5-izbový byt s veľkým BALKÓNOM, BA III., Račianska ul.

Ďakujem krásne pani RNDr. Anne Capkovej za vynikajúce služby pri prenájme bytu. Za profesionálnosť, ústretovosť, rýchle vybavenie. Vrele odporúčam a ďakujem.

Eva Š.

30150
 3-izb.byt, SAMOSTATNÉ IZBY, LODŽIA, VUKOV, Prostějovská

Všetko išlo super, skvelé služby, budeme len chváliť. Ďakujeme.

Renáta J.

30116
 Moderný 3-izbový byt, LODŽIA, BA II. Nivy, Martinčekova

Určite Vás odporučím známym a kolegom.

Viliam F.

Musím povedať, že lepšiu skúsenosť s realitnou kanceláriou som ešte nemala. Veľmi ochotní a profesionálni a províziu ste si naozaj zaslúžili. Veľká vďaka patrí najmä Vám pani Gotsch za sprevádzanie od obhliadky po podpis nájomnej zmluvy.

Monika H.
30099
 2-izb. byt s PARKOVANÍM v NOVOSTAVBE DEVÍNKA POD LESOM

Veľmi pekne sa chcem poďakovať pani RNDr. Anne Capkovej za rýchle vybavenie spojení s majiteľom bytu. Že sa skutočne snažila naplniť moje prosby. Takže veľká spokojnosť a do budúcna budem priateľom odporúčať Vaše služby. Ďakujem.

Martina P.

30087
 Pekný 2-izbový byt (79 m2) s BALKÓNOM a GARÁŽOVÝM MIESTOM

Spoluprácu s realitnou kanceláriou AXIS REAL môžem vrelo odporučiť. Profesionálny a ľudský prístup po celý čas procesu predaja bytu. Maklér pán Sárkány bol ochotný pomôcť so všetkými vecami týkajúcimi sa bytu aj nad rámec samotného predaja. Keďže som v zahraničí, mohla som sa úplne spoľahnúť, že všetko bude zabezpečené. Aj právne zastúpenie prebehlo bez problémov napriek neštandardnej situácii a bolo cítiť, že realitná kancelária má bohaté skusenosti s rôznymi situáciami pri predaji nehnuteľností. Byt sa vďaka profesionálnemu prístupu a spracovanej ponuke predal v krátkom čase napriek kríze na trhu. Ďakujem za skvelú spoluprácu a prajem veľa úspechov do budúcna.

Michaela M.

20915
 Zrekonštruovaný a zariadený 4-izbový byt, Stará Ľubovňa

Ďakujem veľmi pekne za ochotu, pomoc a ústretovosť. Maximálna spokojnosť a otvorená komunikácia. Odporúčam.

Klaudia I.