Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
František Bakyta

František Bakyta

realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Deutsch
  • narks

Realitnej činnosti sa venujem profesionálne od roku 2019 a ponúkam viac ako 20 ročné skúsenosti profesionálnej komunikácie a prezentácie z oblasti reklamy a marketingu. Špecializujem sa na predaj a prenájom výlučne len rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí. V mojej ponuke nájdete štýlové moderné novostavby a pekne prerobené nehnuteľnosti. Svojim klientom ponúkam špičkové služby na najvyššej úrovni počas celého obchodného prípadu. Pri svojej práci používam najmodernejšie technológie a postupy. Plynule komunikujem v anglickom a nemeckom jazyku. Referencie mojich spokojných klientov hovoria jasne: dôvera, diskrétnosť a profesionálny prístup sú to, čo môžete odo mňa vždy očakávať. Teším sa na spoluprácu s Vami! 

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

20664
 Pekný 2-izb.byt, FRANCÚZSKY BALKÓN, BA III Rača, Kadnárova

Ďakujem p. Bakyta za spoluprácu. Veľmi si cením Váš prístup.

Peter T.

20611
 Úplne nový 2i byt, TERASA, PARKING, PIVNICA, D. Sandtnera

Ďakujem za sprostredkovanie krásneho bytu, určite Vás odporučím, ak by mal niekto záujem. Bolo príjemné s Vami spolupracovať.

Peter M.
20564
3-izb. byt, CENTRUM, HLAVNÁ STANICA, Staré Mesto

Tiež sa chceme poďakovať za spoluprácu. S Vašou prácou sme nadmieru spokojní. Určite Vás budeme odporúčať.

Michaela B. a Peter M.
20781
  2-izb. byt, CENTRUM MESTA, BA I. Staré Mesto, Kozia ul.

Bola som s Vami veľmi spokojná pre Váš profesionálny prístup a veľmi peknú virtuálnu prezentáciu môjho bytu. Spolupráca s Vami bola rýchla, promptná a na vysokej úrovni. Ďakujem za Vaše služby, ktoré rada využijem aj v budúcnosti.

MUDr. Jana P.

My wife and I, from Japan, were looking for a flat in Bratislava old town to move in as soon as possible. We had an amazing experience with Mr. František Bakyta, as his response was really quick and we were able to sign a contract on the day of the viewing. This prompt action really took us by surprise and we are really grateful for both Mr. Bakyta and the landlord for understanding our urgent situation. Although they only had a few hours to prepare the contract, the contract was perfect and they even managed to prepare the document we need to submit to the Police. Once again, we would like to show our gratitude for their amazing and kind cooperation. We also felt so welcomed for the entire process as Mr. Bakyta was so sweet and helpful to us. We are feeling very lucky that we could complete the contract with such a trustful and nice agency, the beautiful apartment and a very kind landlord. Thank you so much!

Kazuki and Yuki from Japan
1036
Nový 2-izb. byt, BALKÓN, GARÁŽ, KOBKA, BA IV. Dúbravka

Ďakujem p. Bakyta za fotky aj spoluprácu. Veľmi rád budem odporúčať Vaše služby ďalej.

Andrej P.

1700
3-izb. byt, LODŽIA, DRAŽDIAK, BAV. Petržalka, Topoľčianska

Mimoriadne dobrá skúsenosť. Vyzdvihli by sme prístup p. Bakytu. Profesionálny a zároveň ĽUDSKÝ prístup. Spokojnosť zákazníkov na prvom mieste. Keď bolo treba, pracoval aj nad rámec svojich povinností. Svedomitý maklér, ktorému nejde za každú cenu len o obchod. Vie pomôcť. Odporúčame :-)

Dr. Martin L., PhD. s manželkou