Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Katarína  Gotsch

Katarína Gotsch

realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • narks

V realitnej kancelárii Axis real pôsobím od roku 2011 a viem presne ako má vyzerať profesionálne spracovaná ponuka nehnuteľnosti. Nič nenechávam na náhodu a keďže pracujem výhradne EXKLUZÍVNE, viem tak svojim klientom ponúknuť stopercentný servis v oblasti realitného biznisu. Pri svojej práci roky využívam najnovšie technológie a postupy, ktoré pomáhajú mne a mojim klientom dosahovať stanovené ciele. Nehnuteľnosti nechcem len inzerovať, chcem ich predať. Špecializujem sa na lokalitu Bratislava I. Staré Mesto, Bratislava IV. Dúbravka a Bratislava V. Petržalka ale aj Prešov.

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

30442
  Svetlý TEHLOVÝ 1-izbový byt, BA II. Vrakuňa, Píniová ul.

Ďakujem, robíte to úžasne... ten byt je WOW :) Nepíšem to preto, lebo je môj, ale normálne by som sa chcela sťahovať!

Zuzana Sz.

30339
REZERVOVANÁ | 2-garsónka V PÔVODNOM STAVE, LODŽIA, CHORVÁTSKE RAMENO

Úplná spokojnosť. Ústretovosť a profesionálne jednanie maklérky.

Lubomír S.

Bola som veľmi spokojná s poskytnutými službami. Predaj bytu som riešila s pani Gotsch. Oceňujem jej profesionálne a zároveň príjemné vystupovanie a proaktívnu komunikáciu, vďaka ktorej prebehol celý proces rýchlo a bezproblémovo.

Júlia B.
30150
 3-izb.byt, SAMOSTATNÉ IZBY, LODŽIA, VUKOV, Prostějovská

Všetko išlo super, skvelé služby, budeme len chváliť. Ďakujeme.

Renáta J.

30116
 Moderný 3-izbový byt, LODŽIA, BA II. Nivy, Martinčekova

Určite Vás odporučím známym a kolegom.

Viliam F.

Musím povedať, že lepšiu skúsenosť s realitnou kanceláriou som ešte nemala. Veľmi ochotní a profesionálni a províziu ste si naozaj zaslúžili. Veľká vďaka patrí najmä Vám pani Gotsch za sprevádzanie od obhliadky po podpis nájomnej zmluvy.

Monika H.
20885
 3-izbový byt s LODŽIOU na ZAČIATKU PETRŽALKY, Lachova ul.

Úplná spokojnosť - profesionalita a všetko išlo ako po masle!

Peter L.

Chcel by som poďakovať predovšetkým za rýchlosť celého jednania - bolo to celé vybavené prakticky za 2-3 dni. Taktiež za možnosť opakovanej obhliadky bytu.

Matej M.
20859
 REZERVOVANÝ 2-izb. byt blízko Štrkovca, Komárnická

Všetko bolo k úplnej našej spokojnosti. Profesionálny prístup, 3D prezentácia, osobná angažovanosť a pomoc. Určite odporúčam.

Miroslav L.

So spoločnosťou Axis real a konkrétne s Pani Gotsch sme spolupracovali pri kúpe bytu a boli sme nadmieru spokojní. Profesionalita a zároveň milé vystupovanie Pani Gotsch je jedným z faktorov pre ktoré by sme tuto firmu odporúčali ďalej a pri ďalšej príležitosti si určite zvolíme túto spoločnosť.

Janka F.