Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Katarína  Gotsch

Katarína Gotsch

realitný maklér

  • Slovensky
  • English

V realitnej kancelárii Axis real pôsobím od roku 2011 a viem presne ako má vyzerať profesionálne spracovaná ponuka nehnuteľnosti. Nič nenechávam na náhodu a keďže pracujem výhradne EXKLUZÍVNE, viem tak svojim klientom ponúknuť stopercentný servis v oblasti realitného biznisu. Pri svojej práci roky využívam najnovšie technológie a postupy, ktoré pomáhajú mne a mojim klientom dosahovať stanovené ciele. Nehnuteľnosti nechcem len inzerovať, chcem ich predať. Špecializujem sa na lokalitu Bratislava I. Staré Mesto, Bratislava IV. Dúbravka a Bratislava V. Petržalka ale aj Prešov.

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

20963
 ZREKONŠTRUOVANÝ ZARIADENÝ 2-izbový byt, BA II., Sputniková

Katarína Gotsch mi pomohla s prenájmom bytu v Bratislave na diaľku. Bolo pre mňa dôležité, že sa môžem spoľahnúť na jej znalosti trhu. Bola som veľmi spokojná s prezentáciou bytu na webe a nájomníkov sme našli rýchlo.

Petra P.

20885
 3-izbový byt s LODŽIOU na ZAČIATKU PETRŽALKY, Lachova ul.

Úplná spokojnosť - profesionalita a všetko išlo ako po masle!

Peter L.

Chcel by som poďakovať predovšetkým za rýchlosť celého jednania - bolo to celé vybavené prakticky za 2-3 dni. Taktiež za možnosť opakovanej obhliadky bytu.

Matej M.
20851
 ZARIADENÝ 3-izbový byt s LODŽIOU, BA V., Ševčenkova

S realitnou kanceláriou Axis real sme boli maximálne spokojní. Komunikácia pani Gotsch bola na špičkovej úrovni. Vždy bola k dispozícii, aby odpovedala na naše otázky a informovala nás počas celého procesu. Oxana N.

20799
 2-garsónka, KLÍMA, LODŽIA, DRAŽDIAK, Znievska

Realitnú kanceláriu Axis real môžem iba odporučiť. Kúpa bytu prebehla bez problémov - profesionálny a ústretový prístup. Veľká vďaka najmä pani Gotsch, ktorá všetko vždy rýchlo a ochotne vybavila.

Martin Š.

Kvalitný servis. Bol som v pozícii kupujúceho aj predávajúceho a môžem vrelo odporúčať.

Daniel R.
20667
  3-izb. NEZARIADENÝ byt, 11m2 LODŽIA, BA IV., Červeňákova

Veľká vďaka ešte raz pani Katarína. Myslím, že ste našli pre obe strany vhodnú kandidátku. Nech sa Vám darí v živote. Máte krásnu prácu, ale aj náročnú na čas.

Marta D.

20449
4-izb. MEZONET 125m2, KLÍMA, BALKÓN 20m2, PARKOVANIE

Profesionálny a príjemný prístup makléra, radosť spolupracovať.

Ľuboš K.