Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
RNDr. Michal Sárkány

RNDr. Michal Sárkány

realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • narks

V oblasti realít pôsobím už od roku 2007. Pri práci pre svojich klientov využívam aj sedemročnú prax z marketingu a komunikácie. K mojim záľubám patrí fotografovanie, pričom fotografie tvoria neoddeliteľnú a dôležitú súčasť profesionálnej prezentácie každej nehnuteľnosti. Znalosť anglického jazyka mi umožňuje komunikovať aj so zahraničnými klientmi, čo rozširuje možnosti uzavretia úspešného obchodu. Precíznosť a dôslednosť sú mojimi silnými stránkami a budem rád, keď sa o tom presvedčíte sami. Vážim si každého klienta a teším sa na spoluprácu s Vami.

 

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

30087
 Pekný 2-izbový byt (79 m2) s BALKÓNOM a GARÁŽOVÝM MIESTOM

Spoluprácu s realitnou kanceláriou AXIS REAL môžem vrelo odporučiť. Profesionálny a ľudský prístup po celý čas procesu predaja bytu. Maklér pán Sárkány bol ochotný pomôcť so všetkými vecami týkajúcimi sa bytu aj nad rámec samotného predaja. Keďže som v zahraničí, mohla som sa úplne spoľahnúť, že všetko bude zabezpečené. Aj právne zastúpenie prebehlo bez problémov napriek neštandardnej situácii a bolo cítiť, že realitná kancelária má bohaté skusenosti s rôznymi situáciami pri predaji nehnuteľností. Byt sa vďaka profesionálnemu prístupu a spracovanej ponuke predal v krátkom čase napriek kríze na trhu. Ďakujem za skvelú spoluprácu a prajem veľa úspechov do budúcna.

Michaela M.

20836
Moderný 1-izbový byt, BA III. Nové Mesto, Osadná ul.

Niekoľko rokov ponúkam na prenájom svoj byt. Pri hľadaní nových nájomníkov som ponúkal byt súkromne, alebo som spolupracoval s viacerými realitnými agentúrami. V mojom prípade hodnotím realitnú kanceláriu AXIS real a jej realitného makléra RNDr. Michala Sárkányho ako jednoznačného víťaza. Prístup, servis, spracovanie inzerátu a hlavne fotografie a virtuálnu prehliadku ponúkla v tejto kvalite iba táto realitná kancelária. Ďakujem za spoluprácu.

Andrej B.

20375
Obchodný priestor, BA III. Nové Mesto, Vajnorská ulica

Služby realitnej kancelárie AXIS real využívam už niekoľko rokov. Konateľ Ing. Ľuboš Sigl sústredil vo svojej firme profesionálov, ktorí na vysokej úrovni pristupujú ku klientom a ponúkajú im nadštandardné služby. Vždy len AXIS real vyriešil k spokojnosti moje požiadavky. Veľmi pekne ďakujem RNDr. Michalovi Sárkánymu za jeho profesionalitu, trpezlivosť a ľudský prístup. AXIS real som odporučil mnohým mojim známym. Vždy k najväčšej spokojnosti.

Rastislav M.

20374
Pekný 3-izbový byt, BA I. Staré Mesto, Palárikova ulica

Ďakujem realitnej kancelárii AXIS real a jej maklérovi Michalovi Sárkánymu za špičkovo vyhotovenú prezentáciu bytu a celkový profesionálny prístup. Vaše služby jednoznačne všetkým odporúčam.

Andrej B.

20834
Priestranný 4-izbový byt, Nitra Chrenová, Botanická ulica

Profesionálny prístup realitnej kancelárie AXIS real a hlavne realitného makléra pána Sárkányho osobne, mi umožnil v krátkom čase identifikovať, aký priepastný je rozdiel v kvalite práce a prístupe realitných maklérov na Slovensku. Nie každý, kto má v telefóne objektív a prístup na internet sa tak naozaj môže nazvať. Preto ho môžem s plnou vážnosťou doporučiť potenciálnym klientom!

Michal P.

20240
Garáž, BA V. Petržalka, Macharova ulica

Nedávno som využil služby realitnej kancelárie AXIS real a s pomocou jej realitného makléra RNDr. Michala Sárkányho som dal do prenájmu svoju garáž v Bratislave, mestskej časti Petržalka. Prístup tohto makléra bol absolútne profesionálny, všetky potrebné veci riešil nanajvýš zodpovedne a promptne. S výberom prenajímateľa som veľmi spokojný a spoluprácu so spomenutou realitnou kanceláriou a konkrétnym maklérom môžem len a len odporúčať.

Marián K.