Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Ing. Ľuboš Sigl

Ing. Ľuboš Sigl

konateľ / realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Pусский
  • lrm
  • narks

V roku 2003 som založil realitnú kanceláriu AXIS REAL s túžbou poskytovať najvyššiu kvalitu služieb na trhu. Od tej doby som vybudoval tím skúsených realitných maklérov a právnikov, ktorí sú oddaní tomu, aby svojim klientom poskytli najlepšie možné služby. Som presvedčený, že neustály rozvoj a inovácie sú kľúčom k úspechu. Preto sa neustále snažím prinášať nové technológie a postupy, ktoré nám umožňujú poskytovať našim klientom ešte lepšie služby.
Som presvedčený, že naša kancelária je tou správnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivého partnera pri realitných transakciách.

 

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

30433
 MODERNÝ RODINNÝ DOM, Ul. M. Urbana, Senec

Rád by som ocenil a vyjadril maximálnu spokojnosť pri sprostredkovaní kúpy domu. Osobitne pánovi Ing. Síglovi za jeho profesionalitu a ľudský prístup. Všetko prebehlo rýchlo a hladko bez akýchkoľvek problémom. AXIS REAL vrelo doporučujem.

Radoslav B.

30289
 3-izbový byt so záhradou, Miloslavov - Alžbetin dvor

Mám veľmi dobrú skúsenosť spolupráce s pánom Siglom. Všetko vybavil pre maximálnu spokojnosť: obhliadky, zmeny zmluvy, všetky potrebné papiere a dohody. Ďakujem veľmi pekne!

Ivan R.

20832
 Zariadený 2-izbový byt v NOVOSTAVBE s GARÁŽOU

K realitnej kancelárii Axis real som sa dostal na základe odporúčania. Pán Ing. Sigl je professionál s ľudským prístupom. Všetko prebehlo hladko od počiatočného stretnutia až po podpis nájomnej zmluvy. Cením si hlavne daný servis kde ako klient som sa nemusel o nič starať. Realitnú kanceláriu Axis real môžem vrelo odporúčať a v prípade potreby opäť rád využijem služby pána Ing. Sigla.

Martin N.

Úplne profesionálny a skvelý ľudský prístup. Som nadmieru spokojná, všetko prebehlo rýchlo a hladko. Pán Sigl je profík. Určite odporúčam.

Martina Z.
20750
 3-izbový byt, 2 x GARÁŽOVÉ STÁTIE, KLÍMA, 2x LODŽIA

Profesionálny prístup a prezentácia nehnuteľnosti. Vynikajúca a seriózna komunikácia. Som veľmi spokojný, môžem iba odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivého a profesionálneho realitného partnera.

Vlastimil S.

20565
2-izbový byt, SKY PARK VEŽA I, BA I. Staré Mesto, Čulenova

Ďakujem pekne za Vaše nasadenie a prístup. Určite Vás budem odporúčať svojím známym.

Peter P.

20473
2-garsónka, BA IV. Dúbravka, ul. Pod záhradami

Ďakujeme pekne za korektnú spoluprácu. Sme rady, že sme mohli prenájom bytu uskutočniť práve s Vami. Keď bude príležitosť, rady odovzdáme pozitívne referencie.

Svetlana P.