Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Ing. Ľuboš Sigl

Ing. Ľuboš Sigl

konateľ / realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Pусский

Realitnú kanceláriu AXIS REAL som založil v roku 2003 s túžbou poskytovať najlepšie služby na trhu. Od tej doby vediem tím skúsených realitných maklérov a právnikov. S radosťou prinášam a implementujem nové technológie a postupy, ktoré následne využívame pri našej činnosti. Mojím cieľom je neustále zdokonaľovať odbornú a technickú úroveň poskytovaných služieb realitnej kancelárie, vždy v prospech nášho klienta.

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

20832
 Zariadený 2-izbový byt v NOVOSTAVBE s GARÁŽOU

K realitnej kancelárii Axis real som sa dostal na základe odporúčania. Pán Ing. Sigl je professionál s ľudským prístupom. Všetko prebehlo hladko od počiatočného stretnutia až po podpis nájomnej zmluvy. Cením si hlavne daný servis kde ako klient som sa nemusel o nič starať. Realitnú kanceláriu Axis real môžem vrelo odporúčať a v prípade potreby opäť rád využijem služby pána Ing. Sigla.

Martin N.

Úplne profesionálny a skvelý ľudský prístup. Som nadmieru spokojná, všetko prebehlo rýchlo a hladko. Pán Sigl je profík. Určite odporúčam.

Martina Z.
20750
 3-izbový byt, 2 x GARÁŽOVÉ STÁTIE, KLÍMA, 2x LODŽIA

Profesionálny prístup a prezentácia nehnuteľnosti. Vynikajúca a seriózna komunikácia. Som veľmi spokojný, môžem iba odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivého a profesionálneho realitného partnera.

Vlastimil S.

20565
2-izbový byt, SKY PARK VEŽA I, BA I. Staré Mesto, Čulenova

Ďakujem pekne za Vaše nasadenie a prístup. Určite Vás budem odporúčať svojím známym.

Peter P.

20473
2-garsónka, BA IV. Dúbravka, ul. Pod záhradami

Ďakujeme pekne za korektnú spoluprácu. Sme rady, že sme mohli prenájom bytu uskutočniť práve s Vami. Keď bude príležitosť, rady odovzdáme pozitívne referencie.

Svetlana P.

20452
3-izbový byt NOVOSTAVBA, BA II. PB, Ligurčekova ulica

Boli sme nadmieru spokojní. Veľmi profesionálny prístup. Určite odporúčam.

Andrea Š.

20795
2-izb. byt, BALKÓN, KLINGERKA, BA II. Ružinov, Súkennícka

S realitnou kanceláriou Axis Real som bola veľmi spokojná. Jednala som s p.Siglom, ktorého ľudský prístup spojený s vysokou profesionalitou ma milo prekvapil. Po nie veľmi príjemných skúsenostiach s inými realitnými maklérmi som bola s jeho jednaním milo prekvapená. Realitnú kanceláriu Axis Real môžem len odporučiť.

Eva D.