Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Ľubomíra  Faltinská

Ľubomíra Faltinská

realitný maklér

  • Slovensky
  • Deutsch
  • Pусский
  • narks

V realitnej kancelárii Axis real pôsobím od roku 2012. Venujem sa nehnuteľnostiam na predaj a prenájom v okrese Stará Ľubovňa, no nebránim sa ani blízkym okresom v okolí. Táto práca ma veľmi baví. Klientom sa snažím poskytovať služby na najvyššej profesionálnej úrovni. Okrem obhliadky a nacenenia nehnuteľnosti zabezpečujem aj komunikáciu s bankami, katastrom, znalcom a finančným poradcom. Rada klientom poradím a pomôžem aj po ukončení obchodu. Veľkou motiváciou je pre mňa ich spokojnosť.

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

20915
 Zrekonštruovaný a zariadený 4-izbový byt, Stará Ľubovňa

Ďakujem veľmi pekne za ochotu, pomoc a ústretovosť. Maximálna spokojnosť a otvorená komunikácia. Odporúčam.

Klaudia I.

20810
 1-izbový byt s LODŽIOU, Stará Ľubovňa, Mierová ul.

Ďakujem za skvelú spoluprácu a prístup a za pomoc vo všetkom, som nadmieru spokojná a určite Vaše služby využijem v budúcnosti.

Alena N.

Dobrý deň prajem a zároveň sa chcem veľmi pekne poďakovať spoločnosti Axis real v zastúpení pani Faltinskou za všetko. Vrelo odporúčam kto nevie ako ďalej s predajom. Šlo to rýchlo s ľudským prístupom so všetkými informáciami a úplne hladko. Ďakujeme a ak by som predával nehnuteľnosť v budúcnosti nikoho iného by som už neoslovil.

Vincent N.
20631
 1-izbový byt, LODŽIA, Stará Ľubovňa, Vyšné Ružbachy

So službami realitnej kancelárie som veľmi spokojná, profesionalita, veľmi dobrá spolupráca, opätovne ďakujem za spoluprácu pri prenájme mojej nehnuteľnosti.

Katarína S.

20594
Dvojpodlažný rodinný dom, Nová Ľubovňa, okr. St. Ľubovňa

Ďakujeme za spoluprácu s Vami.

Štefan K.

20498
2-izbový byt, PARKOVANIE, Stará Ľubovňa, Zimná ul.

Ďakujem za sprostredkovanie prenájmu, so službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Odporúčam.

Peter R.

20475
Znížená cena - dvojpodlažný rodinný dom Hajtovka

Ďakujem veľmi pekne za sprostredkovania predaja, budem Vás odporúčať ďalším, keď budú chcieť kúpiť alebo predať nehnuteľnosť. S Vašimi službami som bol veľmi spokojný a odporúčam aj ďalším.

Miroslav A.

Chcem poďakovať Ľubomíre Faltinskej zo Starej Ľubovne zo spoločnosti Axis real za výbornú spoluprácu a dodatočne želám všetko dobré do Nového roka. Vďaka!

Jaroslav A.