Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Jaroslav Kasala

Jaroslav Kasala

realitný maklér

  • Slovensky
  • narks

K práci realitného makléra som sa dostal v roku 2016 a odvtedy je mojím každodenným spoločníkom. Teší ma spätná odozva od spokojných klientov a naopak poznatky a pripomienky na zlepšenie mojej práce ma posúvajú vpred. Nemám problém vyjsť v ústrety mojim klientom aj v neštandardných časoch a ponúknuť im týmto niečo viac ako by očakávali. Okrem profesionálnej prezentácie nehnuteľnosti, na ktorú používam najmodernejšie technológie a postupy je pre mňa samozrejmosťou pomoc klientovi aj v oblasti financovania a ohodnotenia nehnuteľnosti. Tú vykonávam prostredníctvom úzkej spolupráce s finančným poradcom a znalcom pri získaní hypotekárneho úveru a znaleckého posudku, čo v praxi odbúra množstvo komplikácií a čo je dôležité ušetrí veľa času. Venujem sa prioritne predaju nehnuteľností v rámci hlavného mesta a blízkeho okolia. Som presvedčený o tom, že mnou poskytnuté služby vám uľahčia život a prinesú vysnívané bývanie.

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

20535
2-izbový byt,LODŽIA, BA II. Ružinov, ulica Planét

Pán Kasala mi už viac krát poskytol 100% servis a poradenstvo. Absolútna spokojnosť. 100% profesionalita. Palec hore.

Cyril E.

20513
2-izb byt, PARKOVACIE STÁTIE, NOVOSTAVBA.

Ďakujeme za rýchle a ochotné jednanie. Bol ste super a my sme nad mieru spokojní.

Simona J.
20460
2-izb. byt. TEHLA, LODŽIA, NOVOSTAVBA, BA II. Ružinov, Kaštieľska ul.

Ďakujem za korektný a rýchly prístup voči mne ako záujemcovi o byt. Zároveň chcem pozdvihnúť férovosť makléra a profesionálny prístup.

Milan P.

20428
Garsónka, LODŽIA, BA V. Petržalka, Gessayova ul.

Služby pána Kasalu sme už využili viackrát a vždy bola spokojnosť na našej strane. Zo skúseností môžeme povedať, že v iných realitných kanceláriách to vždy nie je tak. Preto, ak je to možné radi sa aj v budúcnosti obrátime na tohto odborne zdatného makléra a budeme odporúčať našim známym a rodine.

Peter N.

20417
4-izbový byt, NOVOSTAVBA, TERASA, BA III. NM, Stromová ul.

Ďakujem za profesionálny aj ľudský prístup, ozaj rýchle jednanie k veľkej spokojnosti.

Zdenka H.

20370
3-izb.byt, 2xLODŽIA, TEHLA BA II. Ružinov, Farebná ulica

Super rýchle vybavenie našej požiadavky na prenájom. Profi fotky.

Martin Z.