Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Mgr. Peter Herka

Mgr. Peter Herka

realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Deutsch
  • narks

V realitnom biznise pôsobím od roku 2014. Od začiatku využívam pri práci aj skúsenosti z marketingu a práce s ľuďmi v turistickom ruchu. Veľkou mojou prednosťou pre klienta je nadštandardná starostlivosť a snaha o maximálnu informovanosť o ponúkanej nehnuteľnosti. Pri predaji aj prenájme nehnuteľnosti k nej pristupujem tak, ako by som ponúkal svoju vlastnú. Aj keby som mohol nehnuteľnosť skôr predať/prenajať, často klientom poradím zvýšiť cenu, ak som presvedčený, že ich požiadavka je podhodnotená. Vďaka tomuto prístupu neustále rastie počet lojálnych klientov, ktorí opakovane využívajú moje služby a odporúčajú ma ďalej. V prípade kúpy nehnuteľnosti ponúkam klientom ako bonus zdarma vytvorenie 3D vizualizácie prerábky. Hovorím plynule anglicky, čo často využívam pri komunikácii s klientmi z celého sveta. 

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

30103
  REZERVOVANÉ - garsónka s výhľadom na hrad, Zochova

Niekoľko rokov som bola vedená pánom Petrom Herkom s mojou bytovou záležitosťou – najskôr prenájom a tento rok predaj mojej nehnuteľnosti. Som nadmieru spokojná s priebehom. Profesionálny prístup, okamžité riešenia a nezaplatiteľná pomoc pána Herku sú výbornou vizitkou pre realitku Axis! Vďaka za všetko!

Danka A.

20825
 4-izbový byt, TRI VEŽE, BA III. Nové Mesto, Bajkalská ul.

I am very satisfied with the service that the agency kindly provided to me. Special thanks to Mgr. Peter Herka for his professionalism and responsiveness. He understood clearly our requirements

Bayram M

20205
1-zbový byt, ŠATNÍK, pivnica, BA IV. Karlova Ves, Hodálova

Srdečné ďakujem, pán Herka! Opäť ste potvrdili svoj vysoko kvalifikovaný, zodpovedný a profesionálny prístup k svojej práci. Želám Vám veľa úspechov a množstvo spokojných klientov.

PhDr. Marta Š.

1213
5-izb.byt, LODŽIA, KLÍMA, BA IV. Karlova Ves, Nábělkova

V piatok to bol týždeň, čo bývame. Ďakujeme za sprostredkovanie nášho nového domova a za všetko. Prajeme ešte veľa úspechov :)

Linda V.
2102
REZERVOVANÝ 1-izb. byt, BA V., Jankolova ulica

Vážený pán magister, veľmi pekne Vám ďakujem za spoluprácu pri Realizácii predaja bytu. Prajem Vám a aj vašim kolegom všetko dobré. Určite vás rád odporučím mojim známym v prípade, že budú potrebovať profesionálne služby v tejto oblasti.

MUDr. Milan B.
11690
3-izb. byt v pôvodnom stave, BA III. Rača, Kadnárova ul.

Chcem poďakovať realitnej kancelárii za profesionálny prístup a osobitne maklérovi Petrovi Herkovi za nadštandardnú spoluprácu počas sprostredkovania predaja nášho bytu, ako aj pri jeho samotnom predaji. Svojím prístupom ste si získali našu plnú dôveru a spokojne Vás budeme odporúčať aj našim priateľom.

Dušan H.