spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

Kancelárie 67 m2 BA II. Ružinov, Tomášikova ulica

600,- €/mesiac +Energie 70,- €
Typ objektu:
Kancelárie
Typ:
Prenájom
Ulica:
Tomášikova
Obec:
Bratislava-Ružinov

POPIS PRIESTORU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe 67 m2 v lokalite Bratislava II. Ružinov, Tomášikova ulica. Kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí 8-poschodovej novostavby skolaudovanej v roku 2008. Dispozične priestory pozostávajú zo vstupnej chodby, jednej priechodnej kancelárie s kuchynským kútom, samostatnou kúpeľňou s WC a jednej priestrannej nepriechodnej miestnosti. Parkovanie je verejné, bezproblémové.

STAV PRIESTORU

Kancelárie ponúkame ako zariadené kancelárskym nábytkom. Na podlahách sa nachádza plávajúca podlaha alebo dlažba, okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere sú bezpečnostné. K dispozícií je aj klimatizácia a kuchynský kútik. Priestor je voľný od 1.11.2020

Platby

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jednomesačný nájom 600,- euro + 70,- euro záloha za energie + vratný depozit vo výške 600,- euro + provízia pre realitnú kanceláriu 600,- euro. Ceny sú kalkulované bez DPH.

LOKALITA

Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, skvelé napojenie do centra mesta, dostatok reštauračných a nákupných centier a dostatok zelene.

/ KANCELÁRSKE PRIESTORY / NOVOSTAVBA / KLIMATIZÁCIA / ZARIADENÉ / SKVELÁ DOSTUPNOSŤ / BRATISLAVA II. RUŽINOV / TOMÁŠIKOVA ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
Novostavba
Celková plocha:
67 m2
Úžitková plocha:
67 m2
Počet podlaží:
8
Počet izieb:
2
Počet kúpeľní:
1
Zariadenie:
Zariadený
Zateplený objekt:
áno