Narks, Lrk

Exkluzívny 3,5-izb. mezonet, BA I. Staré Mesto, Blumentálska

Interné ID:
RS-1852
Druh:
Byty
Typ bytu:
4-izbový byt
Typ:
Prenájom
Ulica:
Blumentálska
Obec:
Bratislava - Staré Mesto
Okres:
Bratislava I
Kraj:
Bratislavský kraj
Celková plocha:
156 m2
Terasa:
áno - 2
Poschodie:
7
1.500,- €/mesiac

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový mezonetový byt v lokalite Bratislava I. Staré mesto na ulici Blumentálska. Celková plocha je 156 m2 (byt má 125 m2 a dve terasy 31 m2) a nachádza sa na 7. a 8. poschodí v 8-poschodovom bytovom dome. Na dolnom poschodí sa nachádza veľká obývacia časť prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, toaleta a menšia miestnosť ako pracovňa. Na hornom poschodí sú dve spálne, kúpeľňa s vaňou, terasy s krásnym výhľadom. Byt sa ponúka zariadený nábytkom a spotrebičmi, s podlahovým vykurovaním, klimatizáciou, internetom a satelitnou televíziou. Voľný ihneď.

STAV BYTU

Byt je kompletne zrekonštruovaný a zriadený nábytkom.

Platby

Nájom vrátane energií, internetu a televízie je vo výške 1500,-eur. Pri podpise zmluvy hradí záujemca mesačný nájom vo výške 1500,-eur, depozit vo výške dvoch mesačných nájmov /vratný pri ukončení nájmu /, provízia pre realitnú kanceláriu 900,-euro.

LOKALITA

Atraktívna lokalita s úplnou občianskou vybavenosťou (obchody, banky, kaviarne, reštaurácie, MHD a blízko historického centra mesta).

/ PRENÁJOM / 3,5-IZBOVÝ MEZONET / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / ULICA BLUMENTÁLSKA / TERASA / ZARIADENÝ / ZREKONŠTRUOVANÝ /
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
Po rekonštrukcii
Celková plocha:
156 m2
Úžitková plocha:
156 m2
Poschodie:
7
Počet poschodí:
7
Počet izieb:
3
Počet kúpelní:
1
Výťah:
áno
Zariadenie:
Zariadený
Materiál:
Tehla
Terasa:
áno - 2
Terasa plocha:
31 m2
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.