Narks, Lrk

Villa house NOVOSTAVBA: RD záhrada, terasa, 4x parking, Svätý Jur

Interné ID:
SS-651BD
Druh:
Domy
Typ domu:
Rodinný dom
Typ:
Predaj
Ulica:
Svätý Jur
Obec:
Svätý Jur
Okres:
Pezinok
Kraj:
Bratislavský kraj
Plocha pozemku:
459 m2
Celková plocha:
159 m2
Zastavaná plocha:
134 m2
Terasa:
áno
347.231,- € vrátane provízie, možnosť HÚ

POPIS DOMU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka v projekte Villa house Svätý Jur na predaj veľký 6-izbový tehlový rodinný dom v centre Svätého Jura. Dom “B-D“ je dvojpodlažný dom so záhradou a terasou. Dom má celkovú plochu 134 m2 (prvé podlažie má 77,5 m2, druhé podlažie 57 m2) + 275 m2 ZÁHRADA + 25 m2 TERASA. Má samostatný vchod a 4 PARKOVACIE MIESTA. Villa house Svätý Jur je bývanie pre každého. Villa house Svätý Jur je bývanie pre každého. Komfortné vidiecke bývanie na okraji hlavného mesta „Bratislavy“ je architektonicky atraktívne z pohľadu centrálnej polohy komplexu na okraji historického centra mesta, pešej zóny a popri hlavnej ceste Bratislava - Pezinok a zároveň 2 km od realizácie prípojky diaľničného obchvatu Bratislavy. .

STAV DOMU

RD B-D pozostáva z dvoch podlaží. Tento dom je možné využiť ako dvojgeneračný nakoľko sa dá rozdeliť na dve úplne samostatné bytové jednotky. Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchynským kútom. Z obývacej izby je vchod na terasu so záhradou. Ďalej sa tu nachádzajú dve samostatné izby. Samostatný priestor vhodný na šatník alebo komoru, kúpeľňa s vaňou a WC. Na poschodie sa vedie murované schodisko. Druhé podlažie pozostáva z troch samostatných spální, šatníka a kúpeľne so sprchovým kútom s WC. Z jednej so spální je vstup na terasu. Dom je v štádiu holo domu. Komplet zateplený dom s finálnou omietkou, biela farba interiéru, všetkými IS, komplet vykurovanie a ohrev, príprava na TV a optiku, príprava na krb, terasa s kovovým oplotením bez dlažby, vypínače a zásuvky. V dome bude dovedené napätie 380 V a 240 V s 20 A istením pre každý byt. Plyn je možné pripojiť dodatočne, nachádza sa na hranici pozemku.
Plánované ukončenie výstavby: marec 2020
Plánované odovzdanie domov majiteľom (po kolaudácii): máj 2020

LOKALITA

Kompletná občianska vybavenosť, obchody, základná škola, materské škôlky, v blízkosti zastávka autobusu, vlaková stanica a zdravotná stredisko a taktiež množstvo nákupných možností.

/ PREDAJ / 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM / NOVOSTAVBA / TERASA / ZÁHRADA / 4X PARKOVANIE / SV. JUR /
Status:
Aktívne
Novostavba:
áno
Celková plocha:
159 m2
Úžitková plocha:
159 m2
Plocha pozemku:
459 m2
Zastavaná plocha:
134 m2
Počet poschodí:
1
Počet izieb:
6
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpelní:
1
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
Verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
25 m2
Vykurovanie:
Vlastné - elektrické
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.