Narks, Lrk

BYT "C" Villa house

172.957,- € vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ bytu:
3-izbový byt
Typ:
Predaj
Ulica:
Svätý Jur
Obec:
Svätý Jur

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka vo Villa house Svätý Jur na predaj veľký 3-izbový byt v tehlovej novostavbe v centre Svätého Jura. Byt “C“ podkrovný trojizbový byt s rozlohou 77,51 m2 +31 m2 ZÁHRADA, TERASA 21,5 m2, 2X PARKOVACIE MIESTO v cene bytu. Rozloha bytu je 127,5 m2 vrátane záhrady a terasy. Nachádza sa v bytovom dome so štyrmi bytmi. Má samostatný vchod a dve parkovacie miesta. Villa house Svätý Jur je bývanie pre každého. Komfortné vidiecke bývanie na okraji hlavného mesta Bratislavy je architektonicky atraktívne z pohľadu centrálnej polohy komplexu na okraji historického centra mesta, pešej zóny a popri hlavnej ceste Bratislava - Pezinok a zároveň 2 km od realizácie prípojky diaľničného obchvatu Bratislavy.

STAV BYTU

Vstup do bytovej jednotky “C“ je na 1NP. Vstupuje sa do chodby so schodiskom ktorým sa ide do podkrovia. V chodbe pod schodiskom sa nachádza zásobník vody s tepelným čerpadlom. Zo schodiska sa vchádza do haly v ktorej sa nachádza šatník. Z haly sa vstupuje do izby na západnej strane a do kúpeľne spojenej s WC. Plynulo sa prechádza do otvorenej obývačky s kuchyňou a jedálňou. Z obývačky sa vychádza na terasu ktorá je situovaná na južnej strane. Prechádza cez ňu komín. Zákazník si môže vybrať 2 alebo 3 izbovú variantu. Byt sa predáva vo vyhotovení holo byt. Po dohode možnosť dokončenia podľa požiadavky kupujúceho. Prevedenie holo byt: kompletne zateplený dom s omietkou a fasádou vo finálnej podobe, biela farba interiéru, všetkými IS (okrem plynu), komplet vykurovanie (podlahové) a ohrev, príprava na TV a optiku, tepelne čerpadlo vzduch voda s vonkajšou jednotkou umiestnenou na streche, príprava na krb, základne oplotenie pozemku, vchodové dvere, terasa s kovovým zábradlím bez dlažby, vypínače a zásuvky. V bytoch bude dovedené napätie 380 V a 240 V s 20 A istením pre každý byt. Plyn je možné pripojiť dodatočne, nachádza sa na hranici pozemku.
Plánované ukončenie výstavby: marec 2020
Plánované odovzdanie domov majiteľom (po kolaudácii): máj 2020

LOKALITA

Kompletná občianska vybavenosť, obchody, základná škola, materské škôlky, v blízkosti zastávka autobusu, vlaková stanica a zdravotná stredisko a taktiež množstvo nákupných možností.

Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Novostavba:
áno
Celková plocha:
127.5 m2
Úžitková plocha:
77.51 m2
Poschodie:
1
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpelní:
1
Výťah:
Nie
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
52.5 m2
Vykurovanie:
Vlastné

CENA ZAHŔŇA:

  • PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU
  • kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
  • kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom
  • poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti
 
  • kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
  • notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
  • správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,-€
  • realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia
 
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
  • zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
  • bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov
 
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.