Narks, Lrk

BYT "D" Villa House

136.968,- € vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ bytu:
2-izbový byt
Typ:
Predaj
Ulica:
Svätý Jur
Obec:
Svätý Jur

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka vo Villa house Svätý Jur na predaj veľký 2-izbový byt v tehlovej novostavbe v centre Svätého Jura. Byt “D“ podkrovný dvojizbový byt s rozlohou 56,6 m2 +57 m2 ZÁHRADA, 25 m2 TERASA, 2X PARKOVACIE MIESTO v cene bytu. Rozloha bytu je 138,6 m2 vrátane záhrady a terasy. Nachádza sa v bytovom dome so štyrmi bytmi. Má samostatný vchod a dve parkovacie miesta. Villa house Svätý Jur je bývanie pre každého. Komfortné vidiecke bývanie na okraji hlavného mesta Bratislavy je architektonicky atraktívne z pohľadu centrálnej polohy komplexu na okraji historického centra mesta, pešej zóny a popri hlavnej ceste Bratislava - Pezinok a zároveň 2 km od realizácie prípojky diaľničného obchvatu Bratislavy.

STAV BYTU

Byt “D“ je prístupný zo schodiska na druhom podlaží cez vstupné dvere. Vstupuje sa do zádveria. Zádverie je prepojené so šatníkom v ktorom sa nachádza zásobník vody s tepelným čerpadlom. Zo zádveria sa vstupuje do izby situovanej na severnej strane. Ďalej je prístupné samostatná kúpeľňa a WC. Plynulo sa prechádza do otvorenej obývačky s jedálňou a kuchyňou. Z obývačky je prístup do exteriéru na terasu situovanú na južnej strane cez ktorú je vedený komín. Zákazník si môže vybrať 2 alebo 3 izbovú variantu. Zákazník si môže vybrať 2 alebo 3 izbovú variantu. Byt sa predáva vo vyhotovení holo byt. Po dohode možnosť dokončenia podľa požiadavky kupujúceho. Prevedenie holo byt: kompletne zateplený dom s omietkou a fasádou vo finálnej podobe, biela farba interiéru, všetkými IS (okrem plynu), komplet vykurovanie (podlahové) a ohrev, príprava na TV a optiku, tepelne čerpadlo vzduch voda s vonkajšou jednotkou umiestnenou na streche, príprava na krb, základne oplotenie pozemku, vchodové dvere, terasa s kovovým zábradlím bez dlažby, vypínače a zásuvky. V bytoch bude dovedené napätie 380 V a 240 V s 20 A istením pre každý byt. Plyn je možné pripojiť dodatočne, nachádza sa na hranici pozemku.
Plánované ukončenie výstavby: marec 2020
Plánované odovzdanie domov majiteľom (po kolaudácii): máj 2020

LOKALITA

Kompletná občianska vybavenosť, obchody, základná škola, materské škôlky, v blízkosti zastávka autobusu, vlaková stanica a zdravotná stredisko a taktiež množstvo nákupných možností.
Status:
Rezervované
Vlastníctvo:
Osobné
Novostavba:
áno
Celková plocha:
138.6 m2
Úžitková plocha:
56.6 m2
Poschodie:
1
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpelní:
1
Výťah:
Nie
Parkovanie:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
82 m2
Vykurovanie:
Vlastné - elektrické

CENA ZAHŔŇA:

  • PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU
  • kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
  • kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom
  • poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti
 
  • kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely
  • notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
  • správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,-€
  • realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia
 
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
  • zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
  • bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov
 
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.