Narks, Lrk

Kancelárie, administratívne priestory, parking, BA IV, H. Meličkovej

Interné ID:
JF-197
Druh:
Objekty
Typ objektu:
Kancelárske priestory
Typ:
Prenájom
Ulica:
Hany Meličkovej
Obec:
Bratislava - Karlova Ves
Okres:
Bratislava IV
Kraj:
Bratislavský kraj
Celková plocha:
150 m2
1.300,- €/mesiac

POPIS PRIESTORU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom atraktívne, čiastočne  zrekonštruované  administratívne / obchodné priestory nachádzajúce sa na dvoch samostatných podlažiach rodinného domu na ulici Hany Meličkovej na Dlhých Dieloch, Karlova Ves, Bratislava IV.
Mesačné nájomné je 1300,- Euro. Tehlový štvorpodlažný rodinný dom so záhradou je postavený na miernom svahu a je orientovaný na juh. Nachádza sa v tichom prostredí  zástavby rodinných domov a má krásny výhľad cez Dunaj na Rakúsko. Prenajímaná plocha administratívnych priestorov na dvoch podlažiach je spolu 150 m2 (prízemie má 98,36 m2, prvé poschodie má 51,10 m2). Záhrada má cca 100 m2.
Celkovo je v prenajímaných priestoroch jedna kuchynka a na každom podlaží WC s kúpeľňou. Na prízemí  sú dve veľké samostatné miestnosti a príručný sklad, na prvom poschodí sú tri menšie samostatné miestnosti / kancelárie. Možnosť prenajatia jednej, prípadne dvoch garáží ja za príplatok.

STAV PRIESTORU

Vchod do kancelárskych priestorov je cez udržiavanú záhradu, kde je možnosť zariadenia vonkajšieho posedenia. Priestory boli v roku 2006 zrekonštruované. Tehlový dom je zateplený. 
Kúrenie radiátormi na oboch poschodiach vlastným plynovým kotlom, v najväčšej miestnosti je krb. Plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné vchodové dvere. Štruktúrovaná kabeláž s optickými sieťami. V kuchynke je plynový sporák. Priestory sa ponúkajú nezariadené. Všetky priestory je možné po dohode upraviť alebo do zariadiť podľa  individuálnych požiadaviek nájomníkov.

Platby

Pri podpise zmluvy je potrebné uhradiť prvý mesačný nájom a depozit vo výške mesačného nájmu. Depozit bude vrátený po ukončení nájomnej zmluvy. Provízia  realitnej kancelárii je 790,- Euro. 

LOKALITA

Tichá, príjemná lokalita plná zelene s krásnym výhľadom na Dunaj. V okolí je kompletná občianska vybavenosť (banky, notár, kaviarne, reštaurácie, obchody, fitnes centrum atď.) Výborná dostupnosť MHD (zastávka 1 min. pešo), výhodné napojenie na diaľničný obchvat, do centra mesta 10 minút. Počas pracovného času bezproblémové parkovanie v tesnej blízkosti objektu, možnosť vyhradenia ďalších parkovacích miest.

/ KANCELÁRIE / ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY / PRENÁJOM / BRATISLAVA IV. / KARLOVA VES / PARKOVANIE / HANY MELIČKOVEJ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
150 m2
Úžitková plocha:
150 m2
Počet poschodí:
2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
Vaňa a sprchovací kút
Počet kúpelní:
2
Parkovanie:
áno
Garáž:
áno
Zateplený objekt:
áno
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.