Narks, Lrk

Obchodný priestor 44 m2, VÝKLAD, BLÍZKO CENTRA, Trnava

49.900,- € vrátane provízie
Typ objektu:
Obchodné priestory
Typ:
Predaj
Ulica:
Starohájska
Obec:
Trnava

POPIS PRIESTORU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ OBCHODNÝ PRIESTOR celkovej rozlohy 44 m2 BLÍZKO CENTRA TRNAVY s preskleným VÝKLADOM v lokalite Trnava na ulici Starohájska (PRIAMY VSTUP Z ULICE „V jame“ a verejné parkovanie priamo pred obchodným priestorom). Tento nebytový priestor pozostáva z dvoch miestností a sociálneho zázemia.

Okrem tohto priestoru sú k dispozícii aj ďalšie priestory v rôznych veľkostiach s rozlohou od 44 do 201 m2.
Priestor 9b, 44 m2 za 49 900 Eur.
Priestor 9a, 49 m2 za 59 000 Eur - PREDANÝ!
Priestor 8b, 79 m2 za 83 900 Eur.
Priestor 8a, 84 m2 za 89 000 Eur.
Priestor 7c, 56 m2 za 66 900 Eur.
Priestor 7b, 201 m2 za 189 000 Eur.

Tento obchodný priestor je IHNEĎ K DISPOZÍCII. Možnosť využitia ako napríklad: obchod, kancelária, kaderníctvo, lekáreň, zubná alebo iná ambulancia, veterinár, večierka, drogéria, mäsiarstvo, zelenina a ovocie, kvetinárstvo, predajňa oblečenia, obchod s detským tovarom, obchod s hračkami, detský kútik (stráženie detí), fitness, (alebo aj fitness predajňa), skupinové cvičenie, solárium, sauna/wellness, kaviareň, cukráreň, pekáreň, vináreň, rýchle občerstvenie, pizzeria, biliard klub, výučba cudzích jazykov, noviny, salón krásy, vstavaný nábytok, atď.

STAV PRIESTORU

Obchodný priestor je po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s preskleným VÝKLADOM do ulice V jame na sídlisku Družba. Elektrické kúrenie, rozvody, dlažba, nové veľké plastové okná a dvere priamo do ulice a osvetlenie.

LOKALITA

Obchodný priestor sa nachádza blízko absolútneho CENTRA TRNAVY na ulici Starohájska na sídlisku Družba s výkladom a priamym vstupom z ulice V jame. V okolí bývajú tisíce obyvateľov v okolitých bytových domoch. Obchodný priestor je veľmi blízko aj k diaľničnému napojeniu, čo znamená, že bude Vaša prevádzka veľmi ľahko dostupná aj z okolitých dedín a miest. Bezproblémové parkovanie pre Vašich zákazníkov aj zamestnancov priamo pred obchodnými priestormi a v okolí.

PREDAJ / OBCHODNÝ PRIESTOR / KANCELÁRSKY PRIESTOR / NEBYTOVÝ PRIESTOR / TRNAVA / STAROHÁJSKA / V JAME / DRUŽBA / BLÍZKO CENTRA TRNAVY / KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA / VÝKLAD /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Stav:
Po rekonštrukcii
Celková plocha:
44 m2
Úžitková plocha:
44 m2
Počet kúpelní:
1
Energetický certifikát:
C
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
Verejné
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
áno
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.