Narks, Lrk

2 x RD na pozemku 9237m2, NOVOSTAVBA, Senec, Hrubý Šúr

412.000,- € vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ domu:
Rodinný dom
Typ:
Predaj
Ulica:
Hrubý Šúr
Obec:
Hrubý Šúr

POPIS DOMU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka exkluzívne na predaj dva rodinné domy s hospodárskou budovou a ovocným sadom na oplotenom pozemku s dvomi bránami na DO o celkovej rozlohe 9237 m2 v lokalite Hrubý Šúr, okres Senec. Novší 4-izbový drevodom má zastavanú plochu 92 m2 a skolaudovaný bol v roku 2001. Prislúcha k nemu, terasa s výmerou 8 m2, záhradný altánok a samostatne stojaca GARÁŽ. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, tri samostatné nepriechodné izby pričom jedna z nich má samostatnú kúpeľňu s WC a vstup na terasu. K dispozícií je aj druhá kúpeľňa s WC. Starší murovaný 2 + 1 izbový dom bol skolaudovaný v roku 1996, na LV je zapísaný ako nebytová budova so súpisným číslom. Jeho zastavaná plocha je 116 m2. Dispozične pozostáva z presklennej chodby tiahnucej sa pozdĺž domu, priestrannej kuchyne, WC s kúpeľňou a dvoch priestranných samostatných nepriechodných izieb pričom z jednej sa vstupuje na terasu. Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova s rozlohou 101 m2. Budova disponuje garážovou bránou s možnosťou parkovania, je z časti drevená a z časti murovaná. Na pozemku sa nachádza mestská voda aj studňa ( slúži na zalievanie ), plyn, elektrina 220 / 380 V. Odpad je riešený formou žúmp pre každý dom zvlášť. K dispozícií je pripojenie na KTV a internet.

STAV DOMU

V 4-izbovom drevodome sa na podlahách nachádza dlažba alebo plávajúca podlaha, okná sú plastové s dvojsklom a so žalúziami. Dvojizbový z troch strán zateplený dom má na podlahách dlažbu, plávajúcu podlahu a drevenú palubovku v izbách, okná sú drevené. Strop je zateplený fúkanou izoláciou.Oba domy majú na strechách škridlu BRAMAC, vykurované sú plynovými kotlami pričom drevodom má podlahové vykurovanie a murovaný dom radiátory s termostatom. Vo dvoch tretinách zadnej časti pozemku sa nachádza novozaložený sad s ovocnými stromami, množstvom ovocných kríkov a malým skleníkom . Po celom pozemku je rozvod vody z vlastnej studne. Na pôde sa hospodári bez použitia chemických postrekov a umelých hnojív. Na pozemku sa dá pokračovať v zámere aktuálneho vlastníka, poprípade je vhodný na stavbu ďalších domov. Príjazd k budúcim domom je možný vybudovať poza 4-izbový drevodom. Ponúka sa aj možnosť dvojgeneračného bývania prípadne prenájmu jedného z domov. Predná časť pozemku je zatrávnená s parkovou úpravou s množstvom zelene, ihličnatých a listnatých stromov. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, má šírku cca 36 m a dĺžku cca 255 m. Mesačné náklady na prevádzku oboch domov sú následovné: elektrina 77,- euro / mesiac, plyn 96,- euro / mesiac, internet 35,- euro / mesiac, voda 143,- euro / rok, odvoz komunálneho odpadu pri 5. osobách 55,- euro / rok. a vývoz žúmp podľa spotreby.

LOKALITA

Daná lokalita ponúka dobré občianske vybavenie, základnú školu, škôlku. Obec Hrubý Šúr sa nachádza 6 km južne od mesta Senec a 25 km východne od hlavného mesta. V roku 2019 v obci žilo 1033 obyvateľov, aktuálne obec rieši pripojenie na kanalizáciu.

/ 2 X RODINNÝ DOM / DREVODOM / TEHLA / PLYN / STUDŇA / VODOVOD / TERASA / SAD / HRUBÝ ŠÚR /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Novostavba:
áno
Celková plocha:
208 m2
Úžitková plocha:
309 m2
Plocha pozemku:
9237 m2
Zastavaná plocha:
309 m2
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
Vaňa a sprchovací kút
Počet kúpelní:
1
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Voda:
Studňa a vodovod
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno - 3 autá
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Plyn:
áno
Internet:
Optika
Materiál:
Drevostavba
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno - 2
Terasa plocha:
45 m2
Vykurovanie:
Vlastné - plyn

CENA ZAHŔŇA:

 • PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU
 • kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
 • kompletný právny servis zabezpečený našim právnikom
 • výber listu vlastníctva prípadne katastrálnej mapy na právne účely
 • notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
 
 • základný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra
 • manuál prehlasovania energií
 • záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti
 • poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti
 • realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia
 
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
 • zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
 • bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru našim skúseným hypotekárnym špecialistom
 
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.