Narks, Lrk

Garsónka, TEHLA, BA II. Ružinov - Nivy, Páričkova ulica

290,- €/mesiac +Energie 100.00 €
Typ bytu:
Garsónka
Typ:
Prenájom
Ulica:
Páričkova
Obec:
Bratislava - Ružinov

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom garsónku o celkovej rozlohe 25,85 m2 v lokalite Bratislava II. Ružinov - Nivy Páričkova ulica. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 5-poschodoveho tehlového bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s kuchynským kútom, kúpeľne s WC a nepriechodnej izby. Parkovanie je verejné.

STAV BYTU

V byte sa na podlahách nachádza dlažba alebo drevené parkety. V kúpeľni nájdete sprchovací kút, práčku, WC a umývadlo. Menšia kuchynská linka disponuje mikrovlnou rúrou, chladničkou s výparníkom a indukčnou platňou. Izba je zariadená dvojlôžkom, šatníkovou skriňou, nočným stolíkom, komodou a kreslom. KTV a internet je možné zapojiť na náklady nájomníka.

Platby

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí mesačný nájom 290,- euro + záloha za energie 100,- euro + vratný depozit 400,- euro + provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 400,- euro.

LOKALITA

Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, dobrú dostupnosť na diaľničný obchvat a taktiež aj na pešo do centra mesta.

/ GARSÓNKA / TEHLA / BRATISLAVA II. RUŽINOV - NIVY / PÁRIČKOVA ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Cena za energie:
100.00 €/mesiac
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
25.85 m2
Úžitková plocha:
25.85 m2
Poschodie:
Zvýšené prízemie
Počet poschodí:
5
Počet izieb:
1
Kúpeľňa:
Sprchovací kút
Počet kúpelní:
1
Výťah:
áno
Parkovanie:
Verejné
Zariadenie:
čiastočne
Materiál:
Tehla
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.