Narks, Lrk

5-izbový byt, BA II. Podunajské Biskupice, Podunajská ul.

248.000,- € vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ bytu:
5 a viac izbový byt
Typ:
Predaj
Ulica:
Podunajská
Obec:
Bratislava - Podunajské Biskupice

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 5-izbový byt s veľkorysou výmerou 197 m2 v lokalite Bratislava II. Podunajské Biskupice, Podunajská ulica. Byt sa nachádza na 1. poschodí 2 - poschodovej tehlovej budove bez výťahu skolaudovanej v roku 1997. Nad bytom sa nachádza ešte jeden byt, pod ním tichý kancelársky priestor. Dispozične byt aktuálne pozostáva z priestrannej chodby so vstupom do piatich samostatných nepriechodných miestností so širokou možnosťou dispozičných riešení. Každá izba má výmeru cca 30-35 m2 čo núka možnosť formou deliacej priečky izby predeliť a získať tak väčší počet samostatných nepriechodných izieb s dostatočnou výmerou. K dispozícií je taktiež 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 1x priestranná kúpeľňa s vaňou, 1x samostatné WC a priestranná technická miestnosť s možnosťou využitia pre budúce fitness, saunu, práčovňu alebo žehliareň. Vo vchode sa nachádzajú iba dva byty, na každom poschodí jeden a priestor na prízemí ktorý disponuje vlastným vchodom z ulice.

STAV BYTU

Byt disponuje samostatným plynovým kotlom pre ohrev teplej vody a vykurovania formou radiátorov, v minulosti slúžil na firemné účely, prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej bola zrealizovaná výstavba oboch kúpeľní, WC a technickej miestnosti s kompletnou vodo a elektroinštaláciou. Okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere sú bezpečnostné. Byt vďaka veľkosti a počtu izieb ponúka široké využitie, čaká na svojho nového majiteľa a úpravu podľa jeho predstáv. Zmenou dispozície alebo dobudovaním priečok vzniká priestor vhodný pre početnejšiu rodinu, dvojgeneračný byt , alebo ako byt a väčší priestor pre home office. Po dohode s majiteľom je možné zabezpečiť za režijné náklady pokládku nových parkiet, vymaľovanie, úpravu dispozície, zriadenie zimnej záhrady, lodžie prípadne šatníka podľa predstáv nového majiteľa bytu. K lepšej predstavivosti slúžia vizualizácie vo forme fotografií a pôdorysov medzi fotografiami. Prevádzkové náklady činia 115,- euro správcovský poplatok + 70 ,- euro plyn + 35,- euro elektrina resp. podľa spotreby. Samozrejmosťou je pripojenie na KTV a internet.

LOKALITA

Daná lokalita ponúka kompletné občianske vybavenie, skvelé napojenie na diaľničný obchvat ale aj do centra mesta, dostatok zelene. V pešej dostupnosti sa nachádza lesopark Vrakuňa s detskými ihriskami s možnosťou prechádzok, rameno Dunaja a hrádza so športovým vyžitím – behanie, bicyklovanie a pod.

/ 5 - IZBOVÝ BYT / TEHLA / 2 X KÚPEĽŇA / BRATISLAVA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / PODUNAJSKÁ ULICA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.


Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Firemné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
197 m2
Úžitková plocha:
197 m2
Poschodie:
1
Lodžia:
áno - 1
Lodžia plocha:
7 m2
Počet poschodí:
2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
Vaňa a sprchovací kút
Počet kúpelní:
2
Energetický certifikát:
B
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
Internet:
Optika
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
Vlastné - plyn

CENA ZAHŔŇA:

 • PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU
 • kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
 • kompletný právny servis zabezpečený našim právnikom
 • výber listu vlastníctva prípadne katastrálnej mapy na právne účely
 • notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
 
 • základný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra
 • manuál prehlasovania energií
 • záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti
 • poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti
 • realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia
 
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
 • zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
 • bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru našim skúseným hypotekárnym špecialistom
 
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.