Narks, Lrk

Rodinný dom, pôvodný stav, VEĽKÝ POZEMOK, VIS, Dechtice

69.000,- € vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ domu:
Rodinný dom
Typ:
Predaj
Ulica:
Dechtice
Obec:
Dechtice

POPIS DOMU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj starý 2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v MALEBNEJ OBCI DECHTICE v okrese Trnava. Dom sa nachádza na VEĽKOM POZEMKU s rozlohou 1683 m2, šírka pozemku je 12 m. Rovinatý stavebný pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu alebo na podnikanie, prípadne bývanie spojené s podnikaním. Časť pozemku s rozlohou 1112 m2 je evidovaná ako záhrada. Priestranná záhrada ponúka priestor pre relax, prípadne pestovanie plodín alebo chovanie zvierat. Dispozične dom pozostáva na prízemí z nástupných schodov z dvora pozemku, vstupnej predsiene, komory, chodby, kuchyne, špajzy, skladového priestoru s výstupom na povalu a 2 izieb orientovaných do ulice. Celé prízemie má úžitkovú plochu 72 m2. Dom je čiastočne podpivničený, celková rozloha pivnice je 12 m2 so vstupom z dvora pozemku. Parkovanie je bezproblémové vedľa domu vo dvore za bránou alebo pred domom.

STAV DOMU

Rodinný dom v pôvodnom stave z roku 1960 je postavený z tehly. Je nutná rekonštrukcia alebo na zbúranie. Dom je čiastočne podpivničený (pivnica 12 m2), má drevené okná, sedlovú strechu, plynové vykurovanie, rovinatý veľký pozemok, parkovanie vo dvore za bránou alebo pred domom. VEĽKOU VÝHODOU je fakt, že sú k dispozícii VŠETKY INŽINIERSKE SIETE: obecná voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. Dom je po rekonštrukcií vhodný na celoročné bývanie alebo aj na trávenie víkendov pre milovníkov záhradky, prírody a relaxu.

LOKALITA

Malebná obec Dechtice sa nachádza na úpätí Malých Karpát. V okolí je dostatok možností na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie a na oddych a relax. Občianska vybavenosť obce plnohodnotne pokrýva všetky základné nároky svojich obyvateľov. V obci nájdete potraviny, základnú školu, materskú škôlku, zdravotné stredisko, reštaurácie, zastávky autobusovej dopravy s pravidelnými linkami do krajského mesta Trnava. Ďalej je tu množstvo príležitostí na kultúrne vyžitie alebo turistiku napríklad Hrad Dobrá Voda, Kúpalisko Dobrá Voda, penzión Skalka, Katarínka, Smolenický zámok, Hradisko Molpír, Hlbočiansky vodopád, Jaskyňa Driny, Havrania skala a mnohé iné. Vzdialenosti od miest autom Smolenice 15 min., Trnava 25 min., Piešťany 25 min., Senica 30 min., Modra 40 min., Pezinok, 50 min. a Bratislava iba 55 min. (cez diaľnicu od Trnavy).

/ 2 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM / PÔVODNÝ STAV / VEĽKÝ ROVINATÝ POZEMOK / VŠETKY INŽINIERSKE SIETE / DECHTICE / OKRES TRNAVA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
Pôvodný
Úžitková plocha:
72 m2
Plocha pozemku:
1683 m2
Zastavaná plocha:
94 m2
Počet poschodí:
1
Počet izieb:
2
Počet kúpelní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
Verejný vodovod
Garáž:
Nie
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
Tehla
Vykurovanie:
Vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
12 m2
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.