Narks, Lrk

Nový 2-izb byt, LODŽIA, PARKING, BA II. Ružinov, Bajkalská

490,- €/mesiac +Energie 180.00 €
Typ bytu:
2-izbový byt
Typ:
Prenájom
Ulica:
Bajkalská
Obec:
Bratislava - Ružinov

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom kompletne zariadený NOVÝ MODERNÝ 2-izbový BYT s LODŽIOU v novostavbe NOVÝ RUŽINOV v lokalite Bratislava II. Ružinov na ulici Bajkalská. Tento byt má celkovú podlahovú plochu 63 m2 (byt 51 m2, lodžia 12 m2) a nachádza sa na 3. poschodí v 6-poschodovom dome s výťahom. Výborne orientovaný na juhozápad. Byt pozostáva zo vstupnej haly s veľkým úložným priestorom hneď vedľa vstupu, obývacej izby spojenou s jedálenskou časťou a kuchyňou, samostatnej nepriechodnej spálne so vstupom na lodžiu, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety a VEĽKEJ LODŽIE (12 m2), na ktorú je vstup z obývacej miestnosti aj spálne.

Byt je k voľný od 1.3.2021 a odporúča sa pre max. 1-2 osoby, nefajčiarov bez detí a domácich zvierat.

STAV BYTU

Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ a MODERNE vybavený. V byte sú všetky spotrebiče kvalitných značiek, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra a práčka. V obývacej izbe je momentálne už nainštalovaná aj KLIMATIZÁCIA a komoda pod TV príjmačom.

Platby

Cena je 490 EUR + 180 EUR vrátane správy budovy a energií + 30 Eur vrátane vyhradeného vonkajšieho parkovacieho státia pred domom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac, spolu 700,- EUR, kaucia vo výške jednomesačného nájomného (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu bez energií vo výške 520 EUR.

LOKALITA

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislava II – Ružinov na Bajkalskej ulici pri Prístavnom moste v NOVOSTAVBE NOVÝ RUŽINOV s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat. Vynikajúca dostupnosť do všetkých častí mesta a zároveň dostatok voľného priestoru a upravenej parkovej zelene. Veľkou výhodou ju už dokončená a kompletne vybudovaná občianska vybavenosť v rámci 1. etapy. K dispozícií je pre vás kaviareň, cukráreň, vinotéka či potraviny a mnoho ďalších prevádzok v bezprostrednej blízkosti, ktoré urobia váš život komfortnejším. Vo vnútro bloku sa nachádza krásny REZIDENČNÝ PARK plný upravenej zelene. Najväčšou výhodou tohto bytu je lokalita s fantastickým dopravným napojením na všetky smery autom (Prístavný most), MHD (zástavka priamo pred domom) aj bicykom (cyklotrasy). Do Auparku je to len kúsok cez Prístavný Most a po Bajkalskej do centra máte na dosah ruky všetky služby, obchody, športoviská a štadióny a oddychové miesta ako Štrkovecké jazero a pod. Najobľúbenejšia bratislavská štvrť Ružinov sa postupne rozrastá o novú modernú zónu. Bývajte tam, kde je RADOSŤ ŽIŤ!

/ 2-IZBOVÝ BYT / LODŽIA / BRATISLAVA II. RUŽINOV / BAJKALSKÁ / NOVÝ RUŽINOV / VYHRADENÉ VONKAJŠIE PARKOVANIE / VYNIKAJÚCE DOPRAVNÉ SPOJENIE NA VŠETKY SMERY / CYKLOTRASY /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Cena za energie:
180.00 €/mesiac
Novostavba:
áno
Celková plocha:
63 m2
Úžitková plocha:
63 m2
Poschodie:
3
Lodžia:
áno
Lodžia plocha:
12 m2
Počet poschodí:
6
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpelní:
1
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
Vlastné vyhradené
Zariadenie:
Zariadený
Internet:
Optika
Zateplený objekt:
áno
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.