Narks, Lrk

SKY PARK: 2-izbový zariadený byt, KLÍMA, LODŽIA, PARKING, BA I.

890,- €/mesiac +Energie 150.00 €
Typ bytu:
2-izbový byt
Typ:
Prenájom
Ulica:
Továrenská
Obec:
Bratislava - Staré Mesto

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený, slnečný 2-izbový byt s klimatizáciou v Bratislave I, Staré Mesto na ulici Továrenská. K dispozícii od 15.02.2021.
Tento ešte neobývaný luxusný byt sa nachádza v prestížnom rezidenčnom komplexe SKY PARK od slávnej britskej architektky ZAHY HADID. Celková výmera bytu je 51 m2, z toho lodžia má cca 5 m2. Mesačné nájomné je 890,- EUR plus energie od 150 .- EUR (podľa počtu osôb). K dispozícii je aj jedno garážové státie v podzemnej garáži je za 100.- EUR mesačne. Byt sa nachádza na 19. poschodí celkovo z 30 poschodí vo Veži číslo 2, kde sú k dispozícii 4 rýchlovýťahy. Dispozične byt pozostáva z predsiene, obývačky spojenej s kuchynským kútom a samostatnej spálne. Moderná kúpeľňa je so sprchovým kútom, WC je separátne. Byt je orientovaný na východ, s výhľadom na Dunaj a Most Apollo. Na lodžiu je vstup z obývačky, ako aj zo spálne. Nový rezidenčný komplex SKY PARK poskytuje nadštandardné služby: non stop recepciu, non stop bezpečnostnú službu a monitorovanie garážových priestorov. Dizajnový parkový priestor vnútorného dvora s exteriérovým sedením a upravenou zeleňou je centrom spoločenského života obyvateľov. Atrakciou je aj panoramatický výhľad na celú Bratislavu z vyhliadkovej terasy, ktorá sa nachádza na 30. poschodí a je prístupná všetkým obyvateľom danej Veže. Budová má energetický certifikát A.

STAV BYTU

V byte sú použité najnovšie technológie ako centrálne rekuperačné vetranie a centrálna klimatizácia. Interiérové priečky sú murované, vysoké okná sú so zvukovou a tepelnou izoláciou (trojsklo). V predsieni, chodbe, obývacej izbe, spálni a kuchyni je drevená podlaha. V kúpeľni a WC je gresová dlažba, podlaha na lodžii je drevená. Vstup do bytu je cez bezpečnostné požiarne oceľové dvere. Vykurovanie je zabezpečené pomocou stenových vykurovacích telies, podlahových konvektorov a pomocou rebríkoveho radiátora v kúpeľni. Unikátnym riešením je aj zhod separovaného odpadu s prístupom na každom poschodí.
V rámci kuchynskej linky bude k dispozícii elektrická varná doska so vstavanou elektrickou rúrou, komínový digestor. Vybavenie bytu ďalšími spotrebičmi: práčka so sušičkou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, umývačka riadu.

Platby

Pri podpise zmluvy je potrebné zaplatiť: prvé mesačné nájomné vrátane energií, ďalej vratnú kauciu vo výške 1 mesačného nájmu (kaucia bude vrátená po ukončení nájmu). Provízia realitnej kancelárii je 450.- EUR. K dispozícii od 15.02.2021.

LOKALITA

Prestížna lokalita – top adresa v najmodernejšom bratislavskom obytnom projekte ZAHY HADID. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum EUROVEA. Dunajské nábrežie s prepojením až do historického centra mesta poskytuje dostatok zelených plôch a možností športových, kultúrnych a oddychových aktivít. V okolí sa nachádzajú divadlá, kiná, fitnes centrá, reštaurácie, detské ihriska a pod. Výborné spojenie MHD, ako aj napojenia na diaľničný obchvat a dunajskú hrádzu.

/ 2-IZBOVÝ BYT / NOVOSTAVBA / PRENÁJOM / LODŽIA / ZARIADENÝ / KLIMATIZÁCIA / BRATISLAVA I. / STARÉ MESTO / TOVÁRENSKÁ ULICA / SKY PARK / PARKOVANIE / ZAHA HADID / EUROVEA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Firemné
Cena za energie:
150.00 €/mesiac
Novostavba:
áno
Celková plocha:
51 m2
Úžitková plocha:
51 m2
Poschodie:
19
Lodžia:
áno
Lodžia plocha:
5 m2
Počet poschodí:
30
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
Sprchovací kút
Počet kúpelní:
1
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
A
Klimatizácia:
áno
Zariadenie:
Zariadený
Garáž:
áno
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
Spoločné
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.