spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

BEZ PROVÍZIE: Kancelárie, 126 m2, parking, BA I., Vazovova

990,- €/mesiac +Energie 290,- €
Typ objektu:
Kancelárie
Typ:
Prenájom
Ulica:
Vazovova
Obec:
Bratislava-Staré Mesto

POPIS PRIESTORU

Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe 126 m2 v lokalite Bratislava I. Staré Mesto, Vazovova ulica. Administratívne priestory sa nachádzajú na 1. poschodí 6-poschodovej novostavby S VÝŤAHOM skolaudovanej v roku 2002. Dispozične priestory pozostávajú z komunikačnej chodby, piatich samostatných nepriechodných kancelárii a zázemia. Zázemie tvorí kuchynský kútik, 2 x samostatné WC s umývadlom a jeden priestor s predprípravou na sprchu. Tri kancelárie sú orientované do ulice, na západnú stranu. Ďalšie dve kancelárie na východnú stranu, do tichého dvora. Súčasťou prenájmu sú aj DVE PARKOVACIE STÁTIA v podzemnej garáži priamo prístupné výťahom. Priestory sú vhodné ako ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, tiež ako SÍDLO FIRMY.

STAV PRIESTORU

Kancelárie sú nezariadené, avšak technicky pripravené na nových nájomníkov. V jednotlivých kanceláriách je klimatizácia značky Toshiba, štruktúrovaná kabeláž a optické prípojky na internetové rozvody. Ústredné kúrenie pomocou radiátorov s možnosťou regulácie. Podlahy tvoria parkety, momentálne pokryté kobercami. Okná sú plastové so žalúziami, vstupné dvere bezpečnostné. Priestory sú k dispozícii ihneď.

Platby

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí prvé mesačné nájomné 990,- Euro plus energie 290.- (podľa počtu nájomníkov). Tiež kaucia vo výške mesačného nájmu s energiami (bude vrátená po ukončení nájmu). PROVÍZIU NEPLATÍTE. Uvedené ceny sú bez DPH.

LOKALITA

Ponúkané priestory sa nachádzajú v žiadanej lokalite, v širšom centre mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť - reštaurácie, kaviarne, školy, služby, kancelárske komplexy (Dell, Daňový úrad, Úrad práce). Neďaleko sa nachádza nový bytový komplex Blumentál a Stein. Výborná dostupnosť, vedľa zastávok dopravného uzlu MHD na Radlinského ul.

/ KANCELÁRSKE PRIESTORY / ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY / NOVOSTAVBA / KLIMATIZÁCIA / NEZARIADENÉ / CENTRUM / / BRATISLAVA I. / STARÉ MESTO / VAZOVOVA ULICA / PARKOVACIE STÁTIE /

© Text a vizualizácie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Stav:
Novostavba
Celková plocha:
126 m2
Úžitková plocha:
126 m2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
Vlastné vyhradené
Zariadenie:
Nezariadený
Garáž:
áno - 2 autá
Zateplený objekt:
áno