spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

Rodinný dom, veľký stavebný pozemok SLÁDKOVIČOVO, Fučíkova

139.000,- € vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ domu:
Rodinný dom
Typ:
Predaj
Ulica:
Fučíkova
Obec:
Sládkovičovo

POPIS DOMU

Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka rozľahlý 5-izbový jednopodlažný RODINNÝ DOM v okrese Galanta, v obci Sládkovičovo, na ulici Fučíkova. Rodinný dom nachádzajúci sa v centre obce je murovaný, prízemný, samostatne stojaci, bez podpivničenia. Zastavaná plocha je 145 m2. Priľahlý pozemok má celkovú rozlohu 739 m2. Dom sa skladá z dvoch častí, v prednej časti sú 3 obytné miestnosti. Zadná časť je tvorená ďalšou izbou, kuchyňou a kúpeľnou s WC. Na pozemku sa nachádzajú aj dve menšie hospodárske budovy. Voľné parkovanie pred domom, na parkovanie je možné využiť aj dvor. Pozemok, kde je momentálne záhrada je slnečný, rovinatý s viacerými ovocnými stromami a koreňmi viniča.

STAV DOMU

Klasický tehlový rodinný dom s orientáciou do dvora je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Strecha je sedlová, stropy drevené. Okná sú pôvodné - drevené, na podlahe je linoleum. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom, kúrenie plynovými gamatkami. Povala sa využívala ako udiareň. Stavba je vhodná na kompletnú prestavbu, príp. novú stavbu. Najväčšou výhodou kúpy tejto nehnuteľnosti je veľký stavebný pozemok siahajúci až po Železničnú ulicu.

LOKALITA

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Sládkovičovo, len 8 km od okresného mesta Galanta. V okolí je plná občianska vybavenosť. Železničná stanica je vzdialená len 500 metrov. V blízkosti Sládkovičova sú viaceré možností rekreácie a športoviská – ako napr. termálne kúpalisko Vincov les, letisko Sládkovičovo s leteckou školou, ako aj Ekopark Relax.

/ 5 -IZBOVÝ RODINNÝ DOM / SLÁDKOVIČOVO / GALANTA / FUČÍKOVA / /PREDAJ / TEHLOVÝ DOM / STAVEBNÝ POZEMOK /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
Pôvodný
Celková plocha:
145 m2
Úžitková plocha:
145 m2
Plocha pozemku:
700 m2
Zastavaná plocha:
145 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
Vaňa
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
Verejný vodovod
Zariadenie:
Zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
Nie
Vykurovanie:
Vlastné - plyn