spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

Vidiecky dom v tichom centre, Sládkovičovo, Fučíkova ul.

54.900,- € vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ domu:
Rodinný dom
Typ:
Predaj
Ulica:
Fučíkova
Obec:
Sládkovičovo

POPIS DOMU

Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka vidiecky 5-izbový jednopodlažný RODINNÝ DOM v okrese Galanta, v obci Sládkovičovo, na ulici Fučíkova. Rodinný dom nachádzajúci sa v centre obce je murovaný, prízemný, samostatne stojaci, bez podpivničenia. Zastavaná plocha je 145 m2. Pozemok má rozlohu 401 m2. Dom sa skladá z dvoch častí, v prednej časti sú 3 obytné miestnosti. Zadná časť je tvorená ďalšou izbou, kuchyňou a kúpeľnou s WC. Na pozemku sa nachádzajú aj dve menšie hospodárske budovy. Voľné parkovanie je možné pred domom, na parkovanie je možné využiť aj dvor. Možnoť dokúpiť susedný stavebný pozemok o rozlohe 338 m2. Tento pozemok je slnečný, rovinatý s viacerými ovocnými stromami a koreňmi viniča, momentálne sa využíva ako záhrada. Má samostatný samostatný vstup z ulice Železničná.

STAV DOMU

Klasický tehlový rodinný dom s orientáciou do dvora je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Strecha je sedlová, stropy drevené. Okná sú pôvodné - drevené, na podlahe je linoleum. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom, kúrenie plynovými gamatkami. Povala sa využívala ako udiareň. Stavba je vhodná na kompletnú prestavbu alebo novú stavbu, s prípadným využitím spomenutého susedného pozemku.

LOKALITA

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Sládkovičovo, len 8 km od okresného mesta Galanta. V okolí je plná občianska vybavenosť. Železničná stanica je vzdialená len 500 metrov. V blízkosti Sládkovičova sú viaceré možností rekreácie a športoviská – ako napr. termálne kúpalisko Vincov les, letisko Sládkovičovo s leteckou školou, ako aj Ekopark Relax.

/ 5 -IZBOVÝ RODINNÝ DOM / SLÁDKOVIČOVO / GALANTA / FUČÍKOVA / /PREDAJ / TEHLOVÝ DOM / STAVEBNÝ POZEMOK /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
Pôvodný
Celková plocha:
145 m2
Úžitková plocha:
145 m2
Plocha pozemku:
401 m2
Zastavaná plocha:
145 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
Vaňa
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
Verejný vodovod
Zariadenie:
Zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
Nie
Vykurovanie:
Vlastné - plyn