spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

Komerčný stavebný pozemok (od 1.250 m2), Piešťany, Priemyselná ulica

140,- €/m2 vrátane provízie, možnosť HÚ
Typ pozemku:
Pozemky - komerčné
Typ:
Predaj
Ulica:
Priemyselná
Obec:
Piešťany

POPIS POZEMKU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KOMERČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK v lokalite miesta Piešťany nachádzajúci sa na ulici Priemyselná. Pozemok má celkovú plochu 3.181 m2. MOŽNÝ ODPREDAJ po jednotlivých ČASTIACH POZEMKU 1.250 m2 a 1931 m2. Pred pozemkom sú šetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn a kanalizácia sa nachádzajú v ceste hneď vedľa pozemku).
Spôsob využitia (UPI) je: plochy výroby, skladov, stavebníctva a výrobných služieb, s dominantnou funkciou nezávadných prevádzok výrobných služieb všetkých druhov, skladových plôch a skladov. V rámci stanovenej funkčnej regulácie sú za vhodné využitie považované obchodné, administratívne a správne budovy, služobné byty, odstavné miesta a garáže. V rámci prípustných funkcii je na uvedenej parcele možné umiestňovať i čerpacie stanice pohonných hmôt, nákupné centrá, zariadenia kultúrne, sociálne, zdravotnícke a športové. Maximálny výškový regulatív sú 4 nadzemné podlažia.

LOKALITA

Pozemok je rovinatý a nachádza sa v priemyselnej lokalite kde sa nachádzajú administratívne budovy, sklady, výroba, atď. V blízkosti sa nachádza železnica a diaľnica.

/ KOMERČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK / PREDAJ / PIEŠŤANY / PRIEMYSELNÁ ULICA / VŠETKY IS /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Plocha pozemku:
1250 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
Verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno