Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

POPIS PRIESTORU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom KANCELÁRSKE RESP. OBCHODNÉ PRIESTORY nachádzajúce sa v polyfunkčnej budove v lokalite Stará Ľubovňa, Námestie sv. Mikuláša /zadné trakty/.
V ponuke sú tieto priestory:
- priestor vo výmere 87 m2 nachádzajúci sa na 1. poschodí vhodný na využitie prevádzkovania obchodnej činnosti resp. na využitie priestrannej kancelárie.
- kancelária vo výmere 28 m2 nachádzajúci sa na 3. poschodí /podkrovie/

VÝHODY:
❶ Slnečné a priestranné priestory
❷ Výklad
❸ Centrum mesta
❹ Voľné ihneď

STAV PRIESTORU

Priestory sú krásne svetlé a priestranné, v každej kancelárii je k dispozícii aj vlastné umývadlo, vykurovanie je podlahové a každá kancelária má k dispozícii vlastný merač na elektrinu. Nechajte sa unášať atmosférou bezpečnosti, ktorú poskytuje dobre zabezpečená budova. S neobmedzeným prístupom do budovy môžete prichádzať a odchádzať podľa vašich potrieb, bez toho aby ste museli riešiť obmedzenia.

Platby

Cena prenájmu u priestoru vo výmere 87 m2 je 583,- EUR + DPH, u kancelárie vo výmere 28 m2 je mesačný nájom 177,- EUR + DPH. Uvedená cena zahŕňa už zálohové platby za energie, vykurovanie, smetie, upratovanie spoločných priestorov. Kaucia sa nevyžaduje, nakoľko sa platí nájom kvartálne.
PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEHRADÍTE.

LOKALITA

Objavte radosť z práce v týchto priestoroch, s ideálnou polohou v CENTRE MESTA, sme zaručili, že budete mať rýchly prístup k všetkému, čo potrebujete, a to v spojení s bohatou občianskou vybavenosťou a príjemným okolím, ktoré vás obklopuje.
Nechajte sa očariť možnosťou vytvoriť si dokonalé pracovné prostredie, ktoré vám prinesie inšpiráciu a produktivitu. Nezmeškajte túto zriedkavú šancu, ktorú vám ponúka naša jedinečná ponuka administratívnych priestorov. Kontaktujte nás ešte dnes a presvedčte sa sami o tom, aké výnimočné môže byť vaše pracovné prostredie

/ KANCELÁRSKE / OBCHODNÉ PRIESTORY / PRENÁJOM / STARÁ ĽUBOVŇA / VÝMERA 87 m2 / VÝMERA 28 M2 / NÁMESTIE SV. MIKULÁŠA / CENTRUM / ZREKONŠTRUOVANÉ /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real

Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
87 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
2
Počet kúpeľní:
1
Ľubomíra  Faltinská

Ľubomíra Faltinská

  • Slovensky
  • Deutsch
  • Pусский
RADI VÁM PORADÍME

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti