Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
AXIS REAL

Prepracovaný marketing a starostlivosť o zákazníka

Inzercia na všetkých najnavštevovanejších realitných portáloch

Inzercia na všetkých najnavštevovanejších realitných portáloch

Urobíme všetko pre to, aby sme ponuku Vašej nehnuteľnosti dostali k čo najväčšiemu počtu potenciálnych záujemcov o kúpu alebo prenájom.

Nehnuteľnosť ponúkneme prostredníctvom širokého spektra predajných kanálov. Inzerujeme na všetkých najnavštevovanejších realitných portáloch na Slovensku.

 

Denná aktualizácia inzercie

Denná aktualizácia inzercie

Našu inzerciu denne aktualizujeme a pomocou platených služieb sa snažíme aby Vaša ponuka bola vždy aktuálna a čo na najvyšších možných miestach vo vyhľadávaní.

Denná aktualizácia inzerátu na realitných portáloch zvyšuje pravdepodobnosť, že sa nehnuteľnosť objaví v zozname najnovších ponúkaných nehnuteľností, a tým priláka viac záujemcov. Denná aktualizácia inzerátu zvyšuje dôveru záujemcov o nehnuteľnosť, pretože im umožní získavať aktuálne informácie o nehnuteľnosti a vedieť, že nehnuteľnosť stále je na trhu.

 

Banner na nehnuteľnosť

Banner na nehnuteľnosť

Vyvesenie reklamného banneru na predávanú nehnuteľnosť prináša množstvo výhod. Reklamný banner na nehnuteľnosti môže prilákať pozornosť okoloidúcich a zvýšiť počet záujemcov o nehnuteľnosť. Naše reklamné bannery vybavené QR kódom môžu po naskenovaní poskytnúť záujemcom kompletné informácie o kľúčových vlastnostiach nehnuteľnosti, čo môže prilákať záujemcov s konkrétnymi požiadavkami.

 

 

Interná databáza záujemcov

Interná databáza záujemcov

Oslovíme klientov z našej internej databázy. Pre predávajúcich a prenajímateľov nehnuteľností je interná databáza kupujúcich realitnej kancelárie veľmi užitočná a prináša im množstvo výhod. Zvyšuje šance na predaj, alebo prenájom nakoľko nám umožňuje rýchlejšie nájsť záujemcov o Vašu nehnuteľnosť, ktorí spĺňajú Vaše požiadavky.

 

 

Týždenné reporty a štatistiky

Týždenné reporty a štatistiky

Pravidelne vás informujeme prostredníctvom reportov inzercie.

Priebežne vás informujeme o záujme o Vašu nehnuteľnosť a reakciách záujemcov formou týždenných reportov aby ste mali reálny prehlaď aký záujem je o vašu nehnuteľnosť a podľa toho sme vedeli vzájomne nastaviť ďalšiu stratégiu pre úspešné zrealizovanie obchodu.

 

Všetko máte v cene

Všetko máte v cene

Náš právny tím sa postará, aby celý obchod prebehol bezpečne, korektne a bez komplikácií.

Vypracujeme všetky potrebné zmluvy pre predaj prípadne prenájom.

Uhradíme za Vás notárske poplatky spojené s overením Vašich podpisov. Náš notár príde za Vami priamo do priestorov našej kancelárie.

Uhradíme za Vás základný správny poplatok na katastri.

Vypracujeme odovzdávací protokol a poskytneme Vám informačný manuál Čo po kúpe/predaji nehnuteľnosti, ktorý obsahuje všetky informácie a kontakty potrebné pri prevode energií a služieb spolu s informáciami o daňových náležitostiach.