Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Axis real

Virtuálne prehliadky

Realistický pohľad

Realistický pohľad

Naša realitná kancelária je jednou z prvých na slovenskom trhu, ktorá začala využívať virtuálne prehliadky nehnuteľností. Takéto zobrazenie vytvorené pomocou špičkovej technológie poskytuje realistický pohľad na ponúkanú nehnuteľnosť. Umožňuje záujemcom prezrieť si nehnuteľnosť kedykoľvek online z pohodlia svojho domova, čím sa zvyšuje počet potenciálnych záujemcov. Klienti si môžu prehliadnuť celý priestor nehnuteľnosti tak, ako keby boli priamo na mieste.

3D virtuálne prehliadky sú vhodné najmä v dnešnej dobe, keď sa ľudia snažia vyhnúť zbytočným cestám a chcú vidieť nehnuteľnosť ešte pred tým, ako sa rozhodnú navštíviť ju osobne. Umožňuje im šetriť ich  čas a peniaze.

Niektorým záujemcom už ani fotky nestačia. Čas je pre nich natoľko vzácny, že si veľmi dobre zvážia, kam sa pôjdu pozrieť osobne. Spolu so zaradením vašej nehnuteľnosti do našej databázy, získate zadarmo 360º virtuálnu prehliadku, vďaka ktorej sa môžu záujemcovia po vašej nehnuteľnosti doslovne poprechádzať. Jednoducho, pohodlne, 24 hodím denne. (Zisti ako používať virtuálnu prehliadku...)

Galéria