Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
Axis real

Interaktívne pôdorysy

Trojrozmerný pohľad

Trojrozmerný pohľad

V našej realitnej kancelárii sme sa rozhodli pristúpiť k novému spôsobu prezentácie nehnuteľností. Klientom ponúkame 3D pôdorysy nehnuteľností. Táto technológia poskytuje trojrozmerný pohľad na interiér nehnuteľností a to z viacerých uhlov. Zákazníkom umožňuje lepšiu priestorovú predstavu o dispozícii a rozmeroch jednotlivých miestností. 3D pôdorysy tak uľahčujú rozhodovanie o kúpe alebo prenájme.

Ak sa aj vy chcete oboznámiť s nehnuteľnosťou v 3D pôdoryse, neváhajte nás kontaktovať, radi vám túto službu poskytneme.

Aby záujemcovia nadobudli, čo najlepšiu predstavu o dispozícii nehnuteľnosti, vypracujeme vám interaktívny 3D pôdorys. A to aj v prípade nezariadeného bytu či holobytu. Vytvorenie vizualizácie so zariadením pre nás totiž nie je žiadny problém. (Zisti ako používať 3D pôdorys...)

Galéria