Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
RNDr. Anna Capková

RNDr. Anna Capková

realitný maklér

  • Slovensky
  • English

Na realitnom trhu aktívne pôsobím od roku 2011. Počas tohto obdobia som predala a prenajala veľa nehnuteľností a stretla sa s veľkým počtom klientov, ktorí sa na mňa s dôverou neustále obracajú. Som profesionálna spoľahlivá a zodpovedne pristupujem ku každému obchodnému prípadu, či už sa jedná o realitné služby pre nového klienta alebo klienta, ktorý sa vrátil už viackrát. Hovorím anglicky, takže moji klienti sú ľudia z celého sveta. Rada pracujem s ľuďmi a teším sa na nové výzvy, ktoré ma posúvajú ďalej. Najväčšou odmenou pre mňa sú spokojní klienti. 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

20755
 Zrekonštruovaný NEBYTOVÝ PRIESTOR (66,3 m2), BA Petržalka

Maximálna spokojnosť, perfektný výkon, profesionálny prístup. Vďaka

Buhuslav H.

20680
2-izb. byt, NOVOSTAVBA AMBER, PARKING, BA IV., Bystrická

Ďakujeme pani RNDr. Anne Capkovej za profesionálne a urýchlené nájdenie nového podnájomníka. S jej prácou sme boli veľmi spokojní. Prezentácia bytu bola urobená veľmi pekne.

Helena a Milan K.

Good afternoon, Anna, I am grateful to you for your services.

Vladislav N.
20566
 Útulný 3-izb. byt, BALKÓN, LODŽIA, BA Ružinov, Nezábudková

Veľmi pekne ďakujeme pani Capkovej za pomoc s predajom bytu v tomto krízovom období. Síce sme museli ísť s cenou dolu, no sme radi, že sa pani Capkovej podarilo nájsť kupcov, hoci musela absolvovať desiatky prehliadok a predaj vyzeral ako beznádejný. Boli sme s jej profesionálnym i ľudským prístupom veľmi spokojní.

Viera a Ľubomír P.

20430
Veľký 2-izbový byt, KLÍMA, BA III. Nové Mesto, Plzenská

Vždy profesionálny prístup - od komunikácie a nafotenia bytu až po rýchle hľadanie nájomcov. Vždy som bol spokojný a preto sa stále vraciam k Axis Real. Obzvlášť vďaka patrí pani Capkovej! Prajem všetko dobré!

Matej B.

Realitnú kanceláriu Axis Real môžem len odporúčať. Profesionalita, odbornosť, ústretovosť. Zvlášť sa chcem poďakovať pani Capkovej, lebo len vďaka jej ochote a pochopeniu sa teraz tešíme z pekného bývania.

Ján K.
20412
Pekný 2-izbový byt, BA IV. Dúbravka, ul. Kpt. Jána Rašu

Ďakujem za Vašu profesionalitu. Prajem Vám len to najlepšie a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Irena K.

20281
Zariadený 3-izb. byt, LODŽIA, BA V. Petržalka, Ševčenkova

Maximálna spokojnosť pri prenájme bytu s p. Capkovou. Profesionálne fotky aj prístup.

Marián K.