Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
RNDr. Anna Capková

RNDr. Anna Capková

realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • narks

Na realitnom trhu aktívne pôsobím od roku 2011 a rada by som vám ponúkla moje bohaté skúsenosti a cenné rady počas celého procesu predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Som profesionálna, spoľahlivá, pri práci využívam najmodernejšie technológie a vždy pristupujem ku každému obchodnému prípadu zodpovedne. Počas mojej kariéry som spolupracovala s mnohými klientmi, ktorí mi prejavili svoju dôveru a stále sa na mňa obracajú. Práca s ľuďmi ma napĺňa radosťou a teším sa na nové výzvy, ktoré ma posúvajú vpred. Najväčšou odmenou pre mňa sú spokojní klienti, a preto sa budem snažiť, aby ste boli aj vy jednými z nich.

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

30582
 Útulný 3-izb. byt s LODŽIOU a PIVNICOU, Mlynarovičova ul.

Môžem iba odporúčať!!! Ďakujem veľmi pekne celej spoločnosti Axis real a najmä p. Capkovej za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. V dnešnej dobe sa málokedy stretneme s takýmto príjemným, ľudským, chápavým a aj profesionálnym prístupom. Ďakujem ešte raz veľmi pekne za všetko a prajem veľa úspechov :-)

Michaela E.

30327
 Slnečný 2-izb. byt, PARKING, LODŽIA, NOVOSTAVBA PLATAN

Dobrý deň prajem, s Vašimi službami som bol veľmi spokojný. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem. Ak budem o niekom vedieť, určite ho odporučím na Vás.

Jaromír M.

30205
 1,5-izbový byt s veľkým BALKÓNOM, BA III., Račianska ul.

Ďakujem krásne pani RNDr. Anne Capkovej za vynikajúce služby pri prenájme bytu. Za profesionálnosť, ústretovosť, rýchle vybavenie. Vrele odporúčam a ďakujem.

Eva Š.

30099
 2-izb. byt s PARKOVANÍM v NOVOSTAVBE DEVÍNKA POD LESOM

Veľmi pekne sa chcem poďakovať pani RNDr. Anne Capkovej za rýchle vybavenie spojení s majiteľom bytu. Že sa skutočne snažila naplniť moje prosby. Takže veľká spokojnosť a do budúcna budem priateľom odporúčať Vaše služby. Ďakujem.

Martina P.

20755
 Zrekonštruovaný NEBYTOVÝ PRIESTOR (66,3 m2), BA Petržalka

Maximálna spokojnosť, perfektný výkon, profesionálny prístup. Vďaka

Bohuslav H.

20680
2-izb. byt, NOVOSTAVBA AMBER, PARKING, BA IV., Bystrická

Ďakujeme pani RNDr. Anne Capkovej za profesionálne a urýchlené nájdenie nového podnájomníka. S jej prácou sme boli veľmi spokojní. Prezentácia bytu bola urobená veľmi pekne.

Helena a Milan K.

Good afternoon, Anna, I am grateful to you for your services.

Vladislav N.