Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Narks, LRK
JUDr. Jana Frecerová

JUDr. Jana Frecerová

realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Pусский
  • Deutsch
  • narks

Klientom realitnej kancelárie Axis real sa venujem od roku 2015. Túto prácu som si vybrala predovšetkým pre jej rozmanitosť. Každý klient a jeho potreby sú iné a to si vyžaduje individuálny prístup s dôrazom na detail. Teší ma, keď sa môžem venovať aj zahraničným klientom, ktorí sa rozhodli u nás žiť a pracovať. Vtedy mám príležitosť komunikovať v cudzom jazyku a spoluvytvárať ich prvé dojmy o našej krajine. Najviac ma v mojej práci napĺňa, ak ma spokojný klient ocení osobným odporúčaním svojim priateľom a známym. Na moje potešenie sa to stáva často.

 

Certifikáty a ocenenia

Kontaktujte ma

Moja ponuka nehnuteľností

Moje referencie

20186
Menší dom: garáž, klíma, záhrada, BA IV., Záh. Bystrica

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať pani JUDr. Frecerová za jej veľmi kvalitnú a profesionálnu prácu, s príjemným milým prístupom, pri vybavovaní prenájmu rodinného domu. Je to naša druhá spolupráca a rada budem aj naďalej využívať služby Vašej realitnej kancelárie.

MUDr. Elena K.