Narks, Lrk

3-izbový mezonet, NOVOSTAVBA, BA III. NM, Kalinčiakova ul.

Interné ID:
AC-1069A
Druh:
Byty
Typ bytu:
3-izbový byt
Typ:
Prenájom
Ulica:
Kalinčiakova
Obec:
Bratislava - Nové Mesto
Okres:
Bratislava III
Kraj:
Bratislavský kraj
Celková plocha:
84 m2
Balkón:
áno
Poschodie:
5
600,- €/mesiac +Energie 120.00 €

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na dlhodobý prenájom 3-izbový MEZONET v NADSTAVBE bytového domu na ulici Kalinčiakova v lokalite Bratislava III. Nové Mesto.
Celková plocha bytu je 84 m2, má malý BALKÓN v kuchyni. Byt sa nachádza na 5. a poschodí v 5 poschodovom tehlovom bytovom dome bez výťahu.

STAV BYTU

NOVOSTAVBA skolaudovaná v roku 2012. VLASTNÉ KÚRENIE a ohrev teplej vody. Na spodnom podlaží mezonetu sa nachádza obývacia izba s kuchyňou, samostatná hosťovská toaleta s umývadlom a kotlom. Na hornom podlaží sa nachádzajú 2 samostatné izby a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Byt je KOMPLETNE ZARIADENÝ.
Byt je vhodný je pre 2 osoby, bez domácich zvierat.

Platby

Nájom 600,- eur + zálohy za energie 120,- eur. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí platba za prvý mesiac nájmu 720,- eur, depozit vo výške jednomesačného nájmu 600,- eur (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške jednomesačného nájmu 600,- eur.

LOKALITA

Tichá lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou. Blízko je Farmaceutická fakulta, Fakulta manažmentu, NC Polus, Central, NTC, zimný štadión.

/ PRENÁJOM / 3 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA II. NOVÉ MESTO / ULICA KALINČIAKOVA / NOVOSTAVBA / BALKÓN / ZARIADENÝ / VLASTNÉ KÚRENIE /
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Cena za energie:
120.00 €/mesiac
Novostavba:
áno
Celková plocha:
84 m2
Úžitková plocha:
84 m2
Poschodie:
5
Počet poschodí:
5
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
Sprchovací kút
Počet kúpelní:
1
Výťah:
Nie
Parkovanie:
Verejné
Zariadenie:
Zariadený
Materiál:
Tehla
Vykurovanie:
Vlastné - plyn
spinner
Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili maximálnu funkcionalitu a komfort pri používaní našej webstránky. Viac informácii o cookies nájdete tu.