spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
 
 
Narks, Lrk

Pekný 1-izbový byt, BA II. Ružinov, Hrachová ulica

324,- €/mesiac +Energie 108,- €
Typ bytu:
1-izbový byt
Typ:
Prenájom
Ulica:
Hrachová
Obec:
Bratislava-Ružinov

POPIS BYTU

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom PEKNÝ 1-izbový byt v lokalite Bratislava Ružinov na ulici Hrachová. Byt má celkovú výmeru 30 m2. Nachádza sa na 1. poschodí v MODERNOM a ZATEPLENOM rodinnom dome s vlastným plynovým kondenzačným kotlom a SÚKROMNOU ZÁHRADOU. Dispozícia bytu: izba prepojená s kuchyňou a jedálenským priestorom, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, chodba. Celý dom ako aj jeho okolie je strážené KAMEROVÝM SYSTÉMOM.

STAV BYTU

NOVOSTAVBA bola skolaudovaná v roku 2012. V byte sú laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou, plastové okná s interiérovými žalúziami a bezpečnostné vchodové dvere. Súčasťou bytu je kuchyňa vybavená spotrebičmi (vstavaná chladnička, sklokeramická varná doska, elektrická rúra a digestor) a KLIMATIZÁCIA. Byt sa prenajíma NEZARIADENÝ. Vo fotografiách je zobrazená počítačová vizualizácia, ako je možné si byt zo strany nájomcu prípadne zariadiť.

Platby

Mesačné nájomné je 324,- EUR + energie 108,- EUR. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac vo výške 432,- EUR a kaucia vo výške 1.296,- EUR (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu). PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE. Byt je voľný od 1.6.2022.

LOKALITA

V blízkom okolí domu je VYNIKAJÚCA OBČIANSKA VYBAVENOSŤ, nakoľko do AVION SHOPPING PARKU cesta autom trvá iba 8 minút a do CENTRA MESTA 10 minút. Ľahké je aj napojenie na diaľničný obchvat. Priechod pre peších na Mierovú ulicu zas umožňuje jednoduchý prístup na MHD. Vo vzdialenosti 20 minút chôdze sa nachádza LESOPARK VRAKUŇA, ktorý ponúka možnosť športu a oddychu. Sú tu detské ihriská, cyklodráha, rozhľadňa a taktiež rameno Malého Dunaja.

/ PRENÁJOM / 1 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA II. RUŽINOV / HRACHOVÁ ULICA / NOVOSTAVBA / ZÁHRADA / KLIMATIZÁCIA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Firemné
Stav:
Novostavba
Celková plocha:
30 m2
Úžitková plocha:
30 m2
Poschodie:
1
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
1
Kúpeľňa:
Sprchovací kút
Počet kúpeľní:
1
Energetický certifikát:
B
Klimatizácia:
áno
Zariadenie:
Nezariadený
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
Vlastné